Skroutz.gr

Digitus Optical Fiber SC-SC Cable 2m Πορτοκαλί (DK-2522-02)

  1. F/o Sc-sc 2m 50/125 DK-2522-02 DΙGΙΤUS

    Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  2. ΚΑΛ. F/O PATCH DIGITUS SC-SC 2M 50/125 DK-2522-02

    Κατόπιν παραγγελίας

Χαρακτηριστικά

Σημαντική πληροφορία Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Τύπος
Optical Fiber
Κατηγορία
-
Περισσότερα
Μήκος
2 m
Χρώμα
Πορτοκαλί
Διαθέτει Ακροδέκτες
Ναι
Λιγότερα

Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Μοιράσου την εμπειρία σου!

Γράψε μια αξιολόγηση για το Digitus Optical Fiber SC-SC Cable 2m Πορτοκαλί (DK-2522-02) και βοήθησε σημαντικά τους άλλους χρήστες!

Αξιολόγησε το προϊόν

Οι χρήστες είδαν επίσης