Skroutz.gr

Digitus Optical Fiber LC-SC Cable 3m Κίτρινο (DK-2932-03)

0
0
Αξιολόγησε το προϊόν Ρώτησε για το προϊόν Εξέλιξη τιμής
  1. Digitus F/O LC/SC 9/125 SM 3m (DK-2932-03)

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  2. F/o Lc-sc 3m 9/125 Singlemode DK-2932-03 DΙGΙΤUS

    Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  3. ΟΠΤΙΚΗ INA DIGITUS LC-SC 3M 9/125 SMODE DK-2932-03

    Κατόπιν παραγγελίας

Χαρακτηριστικά

Σημαντική πληροφορία Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Τύπος
Optical Fiber
Κατηγορία
-
Περισσότερα
Μήκος
3 m
Χρώμα
Κίτρινο
Διαθέτει Ακροδέκτες
Ναι
Λιγότερα

Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Μοιράσου την εμπειρία σου!

Γράψε μια αξιολόγηση για το Digitus Optical Fiber LC-SC Cable 3m Κίτρινο (DK-2932-03) και βοήθησε σημαντικά τους άλλους χρήστες!

Αξιολόγησε το προϊόν

Οι χρήστες είδαν επίσης