Skroutz.gr

Opton Optical Fiber SC/APC-SC/APC Cable 0.5m Πράσινο (52611)

  1. OPTON 52611 Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0MM 0.5M G657B3

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Χαρακτηριστικά

Σημαντική πληροφορία Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Τύπος
Optical Fiber
Κατηγορία
-
Περισσότερα
Μήκος
0,5 m
Χρώμα
Πράσινο
Διαθέτει Ακροδέκτες
Ναι
Λιγότερα

Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Μοιράσου την εμπειρία σου!

Γράψε μια αξιολόγηση για το Opton Optical Fiber SC/APC-SC/APC Cable 0.5m Πράσινο (52611) και βοήθησε σημαντικά τους άλλους χρήστες!

Αξιολόγησε το προϊόν

Οι χρήστες είδαν επίσης