Skroutz.gr

Ubiquiti Optical Fiber LC-LC Cable 2m Τιρκουάζ (UOC-2)

  1. Ubiquiti UniFi ODN Cable MM LC-LC 2.0m

    Παράδοση 4 έως 10 ημέρες

  2. Ubiquiti Optical Fiber LC-LC Cable, 2m, Τιρκουάζ (UOC-2)

    Παράδοση 4 έως 10 ημέρες

  3. Ubiquiti UOC-2, Unifi ODN Cable, 2 Meter

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  4. Ubiquiti Unifi UOC-2 ODN MultiMode LC-LC Duplex Fiber Optic Patchcord 2m

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  5. Ubiquiti Unifi UOC-2 ODN MultiMode LC-LC Duplex Fiber Optic Patchcord 2m

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

  6. Ubiquiti UOC-2 Unifi Fiber Optic Cable, LC-LC, MM, 50/125, 2m

    Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα με βάση τα επιλεγμένα φίλτρα

Ακύρωση όλων των φίλτρων

Χαρακτηριστικά

Σημαντική πληροφορία Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Τύπος
Optical Fiber
Κατηγορία
-
Περισσότερα
Μήκος
2 m
Χρώμα
Τιρκουάζ
Διαθέτει Ακροδέκτες
Ναι
Λιγότερα

Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Μοιράσου την εμπειρία σου!

Γράψε μια αξιολόγηση για το Ubiquiti Optical Fiber LC-LC Cable 2m Τιρκουάζ (UOC-2) και βοήθησε σημαντικά τους άλλους χρήστες!

Αξιολόγησε το προϊόν

Οι χρήστες είδαν επίσης