Optical Fiber LC-LC Cable 2m Πορτοκαλί
Καλώδια Δικτύου

Optical Fiber LC-LC Cable 2m ΠορτοκαλίΚωδικός: OM1-LC-LC-DX-2M-PVC

Το προϊόν είναι προσωρινά μη διαθέσιμο στο Skroutz Τελευταία ενημέρωση: 8 ημέρες πριν

Δες παρόμοια προϊόντα στην ίδια κατηγορία

Χαρακτηριστικά

Τύπος
Οπτικό
Μήκος
2 m
Χρώμα
Πορτοκαλί
Διαθέτει Ακροδέκτες
Ναι

Σημαντική πληροφορίαΤα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Ερωτήσεις

Έχεις απορία για το προϊόν;

Όσοι χρήστες έχουν το προϊόν μπορούν να σε βοηθήσουν

Ρώτησε για το προϊόν