Find Me

Find Me Κωδικός: 31481137

Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects the final two companion novellas, Shadow Me and Reveal Me, leading up to the explosive final in the

Δες όλη την περιγραφή

Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects the final two companion novellas, Shadow Me and Reveal Me, leading up to the explosive final in the series - coming next year.

Δες όλη την περιγραφή
  • Συγγραφέας: Tahereh Mafi
  • Εκδότης: HarperCollins Publishers
  • Μορφή: Μαλακό Εξώφυλλο
  • Έτος έκδοσης: 2019
  • Αριθμός σελίδων: 176
  • Κωδικός ISBN-13: 9781405297714
  • Διαστάσεις: 12×19
  • Ηλικία: από 13 ετών
10,50
ΠαράδοσηΔευ, 29 Ιουλ - Τετ, 31 Ιουλ
+3,50 €μεταφορικά

Πωλείται από

Απόθεμα 2 τεμάχια

Βρες μεταχειρισμένα προϊόντα στο Skoop

Δες τα όλα

από 10,12 €

Όλα τα καταστήματα

Υπολογισμός τιμών για:Αθήνα, Άλλοι τρόποι πληρωμής

  1. SHATTER ME 4.5 - 5.5: FIND ME

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    13,00 €

  2. Find Me - Shatter Me 4.5-5.5

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    10,60 €

  3. SHATTER ME 4.5 - 5.5: FIND ME PB

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    10,30 €

  4. SHATTER ME 4.5 - 5.5: FIND ME PB

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    10,72 €

  5. FIND ME - SHATTER ME 4.5 - 5.5

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    10,71 €

Περιγραφή

Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects the final two companion novellas, Shadow Me and Reveal Me, leading up to the explosive final in the series - coming next year.
Shadow Me
Juliette is still reeling from Warner's betrayal, and Kenji is trying to balance his friendship with her with his responsibilities as a leader of the resistance against the Reestablishment. Things get even more interesting when an unexpected person from Omega Point's past surfaces.
Reveal Me
Readers are brought back to the Shatter Me world one last time before the final novel installment in the series hits shelves in 2020.

Χαρακτηριστικά

Είδος
Λογοτεχνία του Φανταστικού
Γλώσσα
Αγγλικά
Ηλικία
από 13 χρονών
Μορφή
Μαλακό Εξώφυλλο
Αριθμός σελίδων
176
Έτος έκδοσης
2019
Διαστάσεις
12x19 cm

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Ερωτήσεις

Έχεις απορία για το προϊόν;

48 χρήστες έχουν το προϊόν και μπορούν να σε βοηθήσουν

Ρώτησε για το προϊόν
Όνομα χρήστη
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες