Bully
Ξενόγλωσσα Λογοτεχνικά Βιβλία

Bully Κωδικός: 35889226

My name is Tate.

He doesn't call me that, though. He would never refer to me by a friendly nickname. No, he'll barely even speak to me. But he still won't leave me alone.

Δες όλη την περιγραφή

My name is Tate.

He doesn't call me that, though. He would never refer to me by a friendly nickname. No, he'll barely even speak to me. But he still won't leave me alone.

Δες όλη την περιγραφή
  • Συγγραφέας: Penelope Douglas
  • Εκδότης: Little Brown Book Group
  • Μορφή: Μαλακό Εξώφυλλο
  • Έτος έκδοσης: 2014
  • Αριθμός σελίδων: 336
  • Κωδικός ISBN-13: 9780349405933
  • Διαστάσεις: 12×6x19.8
11,9989 coins
Express παράδοσηΤρίτη, 28 Μαΐουαν το παραγγείλεις μέχρι τις 3μ.μ. Δευτέρα
+3,50 €μεταφορικά

Πωλείται από

Απόθεμα 5 τεμάχια

Πώς το Skroutz είναι δίπλα σου μετά την αγορά;

After-sales Υποστήριξη

Αν παρουσιάσει βλάβη, μίλα απευθείας με το Skroutz! Εμείς θα σε βοηθήσουμε σε όλα και θα βρούμε την καλύτερη λύση για σένα, χωρίς ταλαιπωρία.

Δες αναλυτικά

Δωρεάν Επιστροφές

Αν αλλάξεις γνώμη ή αν δεν είναι στο μέγεθος που ήθελες, μπορείς να επιστρέψεις την παραγγελία σου εντελώς δωρεάν, με τον πιο εύκολο & γρήγορο τρόπο για σένα!

Δες αναλυτικά

Τι είναι το πράσινο κουμπί;

Δες το βίντεο

από 11,02 €

Όλα τα καταστήματα

Υπολογισμός τιμών για:Αθήνα, Άλλοι τρόποι πληρωμής

  1. 12,39 €

  2. 13,24 €

  3. 16,97 €

  4. BULLY

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    13,77 €

  5. FALL AWAY 1: BULLY

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    11,57 €

  6. BULLY

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    11,70 €

  7. 11,99 €

  8. 11,05 €

  9. 16,52 €

  10. FALL AWAY 1: BULLY

    Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα

    13,49 €

  11. 12,31 €

  12. 11,02 €

  13. 11,92 €

  14. 13,20 €

Περιγραφή

My name is Tate.

He doesn't call me that, though. He would never refer to me by a friendly nickname. No, he'll barely even speak to me. But he still won't leave me alone.

We were best friends once. Then he turned on me and made it his mission to ruin my life. I've been humiliated, shut out, and gossiped about all through high school. His pranks and rumors got worse as time wore on, and I made myself sick trying to stay out of his way. I even went to France for a year, just to avoid him.

But I'm done hiding from him now, and there's no way in hell I'll allow him to ruin another year. He might not have changed, but I have. It's time to fight back.

For fans of Abbi Glines and Colleen Hoover comes the next big name in New Adult romance

Χαρακτηριστικά

Χαρακτηριστικά

Γλώσσα
Αγγλικά
Είδος
Ερωτική - Αισθηματική Λογοτεχνία
Μορφή
Μαλακό Εξώφυλλο
Αριθμός σελίδων
336
Έτος έκδοσης
2014
Διαστάσεις
12.6x19.8 cm

Πρόσθετα Χαρακτηριστικά

Βραβευμένο
Όχι
Μεταφερμένο στην Οθόνη
Όχι

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Αξιολογήσεις

  1. 5 αστέρια
    0
  2. 1
  3. 3 αστέρια
    0
  4. 2 αστέρια
    0
  5. 1 αστέρι
    0
Αξιολόγησε το προϊόν
    • Ποιότητα χαρτιού
    • Ήταν ευκολοδιάβαστο
    • Ήταν αρκετά ενδιαφέρον
    • Μου άρεσε το ύφος γραφής
    • Θα διάβαζα βιβλίο του ίδιου συγγραφέα
    • Θα το πρότεινα για ανάγνωση

Ερωτήσεις

Έχεις απορία για το προϊόν;

14 χρήστες έχουν το προϊόν και μπορούν να σε βοηθήσουν

Ρώτησε για το προϊόν
Όνομα χρήστη
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες