Τι να προσέξω

• Γράφω τις απορίες μου για το προϊόν.
  • Αποφεύγω ερωτήσεις για διαθεσιμότητα, τιμή και πορεία της παραγγελίας μου.
  • Προστατεύω τα προσωπικά μου στοιχεία και δεν τα δημοσιεύω.
  • Δεν χρησιμοποιώ απρεπείς και προσβλητικές εκφράσεις.

Δες αναλυτικά τους όρους χρήσης για τις Ερωτήσεις Προϊόντων

Πίσω στις ερωτήσεις

Το έχω περίπου 3,5 χρόνια αλλά από τους πρώτους κι ολας μήνες έχω παρατηρησει ότι η στάθμη του νερού στο δοχείο δεν κατεβαίνει ενώ στην αρχή μπορεί να χρειαζοταν να το γεμίσω και δυο φορές! Μπορεί κάποιος να μου πει σε τι οφείλεται ;

1 Απάντηση

Το έπαθα και εγώ αυτό ακριβώς.θα σου πω τι έκανα ( χθες κιόλας) και μου έφτιαξε και έγινε σαν καινουρια όπως την πρωτη χρήση.λοιπον βάλε στην πριζα να ζεσταθεί καλά η ισιωτική και έτσι οπως καίει παρε ξυδι από το μπουκάλι κατευθείαν και ρίξε το στις τρυπουλες του ατμου.αυτο με τη υψηλή θερμοκρασία θα κάνει να φυγουν τα άλατα.επισης ( και κυριότερο)στο δοχείο που βάζουμε νερό βάλε σκέτο καθαρό κόκκινο ξυδι αντί για νερό και άσε την να δουλέψει αρκετά.το ξυδι με τη θερμοκρασία θα ξεφραξει το εσωτερικό του δοχείου - καλωδίου από τα μαζεμένα άλατα. Θα σου παρει λίγη ώρα.κανα μισάωρο η διαδικασία αλλά θα φτιαξει.εμενα έτσι ξεφραξε και έγινε καινουρια.κυριολεκτικα καινουρια (να φανταστείς η δική μου είχε φράξει εντελώς κ δεν έβγαζε καθόλου ατμό.) μόλις σου φτιαξει ρίξε το ξυδι από το δοχείο και βάλε νερό να κάνεις τη δουλειά σου.πριν ξεκινήσεις το ίσιωμα στα μαλλιά άφησε το να δουλέψει να βγει λίγο καθαρός ατμός για να φυγει η μυρωδιά του ξυδιου.αυτα ελπίζω να σε βοήθησα.κανε το και θα δεις πως θα φτιαξει.

4 Σχόλια

Σ'ευχαριστω πάρα πολύ θα το δοκιμάσω σήμερα κι ολας και ελπίζω να πετύχει !!

Το έκανες?Σου έφτιαξε?

Εγώ έχω πςρει ένα άλλο και μ δημιουργ τέτοιο θέμα και δεν τ έχω ουτε χρόνο δοκίμασα αυτό με τ ξυδι αλλά δεν είδα κάτι ακουγεται κανονικά ο ήχος ότι;ν τ πατάω αλλά δεν βγάζει τ ατμο που πρςπει μήπως δεν αφησα πολυ τ ξυδι να δράσει!???

Εγώ έχω από τα πρώτα που κυκλοφόρησαν ...το χρησιμοποιώ μια φορά την βδομάδα...έκανα αυτό που περιέγραψε η κοπέλα με το ξύδι και έγινε σαν καινούριο...να το κάνετε ανεπιφύλακτα ...