• το αγόρασα και σκέπασα βαλίτσες που έχω στο μπαλκόνι και πραγματικά αξίζει γιατί προστατεύει από σκόνη και ήλιο. Τώρα σκέφτηκα ν αγοράσω κι άλλα να καλύψω τις υφασμάτινες ντουλάπες αφού μπορώ να το πλύνω εύκολα στο πλυντήριο σε κρύο νερό. το συνιστώ ανεπιφύλακτα ️ μπορεί να χρησιμοποιηθεί για το μπαλκόνι ως κάλυμμα και για λουλούδια ή άλλα έπιπλα,αφού είναι τεράστιο.️

• Ποιότητα υλικού
    • Αντοχή
    • Προστασία
    • Τοποθέτηση
  • Cocosolis Solis Self Tanning Γάντι Εφαρμογής Σώματος

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

το αγορασα κι εμεινα πολυ ευχαριστημενη αφου το χρησιμοποιω συνεχεια 2 χρονια,το πλενω στο πλυντηριο και μενει καινουριο. ειναι απαραιτητο για τη χρηση των προϊοντων για μαυρισμα χωρις ηλίο,πρεπει να το παρετε γιατι δεν θα λερωνετε τα χερια σας αξιζει τα λεφτα του και βοηθα στην ομοιομορφη κατανομη πανω στο δερμα των προϊοντων

• Απορρόφηση
    • Δεν αφήνει λεκέδες στα ρούχα
    • Στεγνώνει γρήγορα
    • Εύκολη χρήση
    • Σχέση ποιότητας - τιμής
  • Cocosolis Solis Dark Self Tanning Mousse Σώματος 200ml

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

το χρησιμοποιώ όλο το χρόνο το λατρεύω ΠΡΟΣΟΧΗ στις αξιολογήσεις κάποιες έχουν άδικο ΑΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΑΠΑΛΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΡΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ...αν ομως αγορασετε το σκουρο μαυρισμα κραταει μερες,ακομα κι αν κανετε ντουζ!!! εχω και βιντεο που το εξηγω ...είναι για το χειμώνα ή για καλοκαίρι πριν μαυρίσουμε φυσιολογικά με ήλιο....ένα μοναδικό προϊόν ποιοτικό,εύκολο, εύχρηστο και κυρίως με τέλειο αποτέλεσμα χωρίς να λερώνει τα ρούχα....η κυρία που είπε έβγαλε πορτοκαλί χρώμα ....μάλλον έβαλε λίγο....θέλει πολλή πόσοτητα και κυκλικές επαλείψεις....όχι τσιγκουνια ....σήμερα παραγγέλνω το τρίτο μπουκάλι...μέχρι να κάνω τη φυσική ηλιοθεραπεία του καλοκαιριού....μου αφήνει μία καταπληκτικά απαλή επιδερμίδα και γενικά σ όλα του είναι έρωτας....εγώ που σπάνια το χειμώνα φοράω καλσόν το λατρεύω....αγοραστε το θα κάνετε μοναδικές εμφανίσεις σ όλες τις εποχές....απλώς προτιματε το σκουρο ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΡΩΜΑ ΣΑΝ ΜΠΙΣΚΟΤΟ εμενα μου βελτιωσε την επιδερμιδα αισθητα ειμαι 64 ετων και χαιρομαι που βρηκα επιτελους ενα σωστο προϊον μετα απο 40 χρονια αφου εχω καταλευκη επιδερμιδα και δεν μ αρεσε ποτέ....εχω δοκιμασει τα παντα δεν μου αρεσαν....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΡΟ SOLIS ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΣΑ ΗΘΕΛΑ ....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

• Απορρόφηση
    • Δεν αφήνει λεκέδες στα ρούχα
    • Στεγνώνει γρήγορα
    • Εύκολη χρήση
    • Σχέση ποιότητας - τιμής
  • αξίζει τα χρήματά του έκανε τέλεια εφαρμογή είναι υπέροχο

• Ποιότητα
    • Αντοχή
  • Bifolac Restore Προβιοτικά 30 κάψουλες

6 στους 7 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

έπαιρνα προβιοτικά για δύο ολόκληρα χρόνια και με βοήθησαν πάρα πολύ στην άμυνα του οργανισμού μου τα σταμάτησα για λίγο για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου όμως μάλλον θα τα ξαναρχίσω γιατί είναι θαυματουργά

• Θα το αγόραζα ξανά
  • το πήρα και το χρησιμοποιώ για το μπροστινό κάθισμα του αυτοκινήτου είναι πολύ καλό

• το χρησιμοποιώ και για μαγιό αλλά και για καθημερινή χρήση ακόμα και σαν αθλητικό μπουστάκι είναι υπέροχο απλώς έχει στενή γραμμή

• Ποιότητα υλικών
    • Στήριξη
    • Άνεση
  • πήρα όλη τη σειρά αυτών των προϊόντων και είναι καταπληκτικά δίνουν μία φοβερή γυαλαδα και ένα υπέροχα άρωμα στα μαλλιά που ή τα αφήνω σγουρά γιατί είναι φυσικά σγουρά ή τα ισιώνω με το πιστολάκι έχουν καταπληκτική υφή️ αξίζει να πάρετε όλη τη σειρά τον προϊόντων θα δείτε τα μαλλιά σας να μακραίνουν γρήγορα και να είναι απαλα σαν μετάξι με υπέροχο άρωμα ️

• Ενυδάτωση
    • Ελαφριά αίσθηση
    • Άρωμα
    • Εύκολο χτένισμα μαλλιών μετά τη μάσκα
    • Εύκολη εφαρμογή
    • Θα την αγόραζα ξανά
  • L'Oreal Paris Elvive Dream Long Wonder Water Conditioner Αναδόμησης/θρέψης για Όλους τους Τύπους Μαλλιών 200ml

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

πήρα όλη τη σειρά των προϊόντων και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη️ έχω σγουρά πυκνά μαλλιά μου αλλά τα χρησιμοποιώ και όταν τα ισιώνω και όταν τα αφήνω μπούκλες ️δίνουν όλα τα προϊόντα αυτής της σειράς μία καταπληκτική γυαλαδα και είναι πάρα πολύ εύκολο να τα ισιώσω όταν θελήσω️ τα συνιστώ όλα τα προϊόντα της σειράς ανεπιφύλακτα είναι θαυματουργά

• Αφήνει απαλά τα μαλλιά
    • Ενυδάτωση
    • Αποτελεσματικότητα
    • Εύκολο χτένισμα μετά τη χρήση
    • Θα το αγόραζα ξανά
  • υπέροχο προϊόν ,️το χρησιμοποιώ και για μπούκλες και όταν ισιώνω τα μαλλιά μου που είναι πάρα πολύ σγουρά ️αφήνει μία καταπληκτική λάμψη ️και μία υπέροχη μυρωδιά️ΗΡΩ ΚΟΛΛΙΑ-ΜΕΜΟΥ

1. 1
  2. 3