• Η ατάκα μου, που αρέσει στην Arctic.
    Save your time - Safe your money.
    Δοκιμασμένη πριν καλά καλά κυκλοφορήσει Ευρώπη από Arctic δωρεάν.
    Σύνδεση με all in one method προς το παρόν στον 5800Χ3D που έτυχε να έχω στα χέρια μου....ξεπερνά ότι είχα δοκιμάσει στο παρελθόν από Arctic κατά -3c.
    Σχεδόν ίδιες θερμοκρασίες σε idle αλλά με μεγάλη διαφορά στα VRM και άλλα πολλά features - κατασκευής στο Pump πρωτοποριακή. Δείτε σχετικά βίντεο και θα καταλάβετε για τι διαμάντι έχουμε να κάνουμε!
    Είναι Arctic.......τι να κάνουμε!

• Αποτελεσματική ψύξη
    • Τοποθέτηση
    • Αθόρυβη
    • Όγκος ψυγείου
    • Είναι όπως και στη φωτογραφία
    • Αντοχή σε βάθος χρόνου
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
    • Ο φωτισμός του είναι σχετικά ικανοποιητικός
    • Άνεση
    • Ποιότητα υλικών
    • Βάρος
    • Ακρίβεια στις μετρήσεις
    • Εύκολη χρήση
    • Ευκρίνεια οθόνης
    • Ευκολία εγκατάστασης
    • Ευκρίνεια εικόνας (μέρα)
    • Σχέση ποιότητας τιμής
    • Ευκρίνεια εικόνας (νύχτα)
    • Εύρος εικόνας
    • Ποιότητα
    • Είναι όπως και στη φωτογραφία
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Πέραν από laptop, ιδανικό να ψύξει media players, σκληρούς δίσκους, αποκωδικοποιητές και φυσικά routers. Ειδικά τα routers που είναι σε λειτουργία 24 ώρες το 24ώρο όταν ανεβάσουν βαθμούς υπάρχει πτώση απόδοσης και αρκέτες φορές αποσυνδέσεις.

Έχω στην κατοχή μου το FritZ! 5530 με εσωτερική θερμοκρασία δωματίου 22°-24°C αυτή τη στιγμή και φτάνει το router τους 65c-68c με 22 συνδεδεμένες συσκευές (Ethernet/WiFi). Μόλις τοποθετήκε κάλυψε και το Mini UPS που έχω για το router όπου περνει ρεύμα από εκεί. Η θερμοκρασία του router που ήταν το ζητούμενο έπεσε -21c !!!!!!. Εάν φυσικά το router σας έχει κάτω γρίλιες για εξαγωγή ζεστού αέρα, αγοράστε το χτες!!!

Σαν προϊόν - υλικά κατασκευής - θορύβου - εύκολης εγκατάστασης τα πάει περίφημα. Το θέμα RGB δεν με ενδιαφέρει. Πολύ σπάνια δίνω 5 αστέρια αλλά θα τα δώσω τώρα και η τιμή είναι σούπερ !!!

• Σταθερότητα
    • Αναμενόμενο μέγεθος
  • XTAR VC4 USB Φορτιστής 4 Μπαταριών Li-ion/Ni-MH Μεγέθους AA/AAA/D/18650

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Απλά άριστο! - Το 1ο μου κάηκε από δικό μου λάθος βάζοντας αντάπτορα φόρτισης μεγαλύτερο. Κατευθείαν αγόρασα ίδιο!
    ΑΘΑΝΑΤΟ!

• Τίμιο για τα χρήματα του. Ο σωλήνας που κρατάει το κινητό θα μπορούσε να ήταν πιο στιβαρός. Ως φωτισμός είναι απλά ΟΚ.
    Με +15-20€ πέρνεις σαφώς πολύ καλύτερο!

• Η μία από τις δύο βίδες στον σκελετό δεν κράτησε πολύ και στράβωσε εύκολα. Έγινε αντικατάσταση από οπτικό και τώρα όσο κρατήσουν. Έχω κι άλλα Eyelead και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Έπεσα σε παρτίδα φένεται όχι και τόσο καλή.

• Εφαρμογή
    • Ευκρίνεια φακών