• Πολύ ωραίος πύργος. Δεν έχουμε δοκιμάσει ακόμα τον πίνακα είμαστε ενός αλλά φαίνεται καλό σας ξύλο. Δε καθαρίζεται εύκολα βέβαια. Από 10 μηνών ανεβαίνει μόνος του και τώρα πια θέλει να τον ταΐζω ή να τρώει μόνος του εκεί πάνω και όχι στο καρεκλάκι φαγητού. Μας ήρθε συναρμολογούμενο Κάτι που το βρήκα πολύ θετικό. Με μεγάλη μου λύπη όμως σήμερα που το παιδί ήτανε πάνω ακούω ένα Ντινγκ και είχε φύγει η μια βίδα (έπεσε στο πάτωμα) Ο πύργος άρχισε να τρεμοπαίζει το παιδί ήταν πάνω. Ίσως δεν το’χαν σφίξει καλά ίσως όμως και να χάλασε. αύριο θα το κοιτάξει ο άντρας μου. Για 145 € δεν θα έπρεπε να συμβεί αυτό σε 5 μήνες.

• Εργονομία χώρου
    • Σταθερότητα κατασκευής
    • Καθαρισμός
  • Είναι πολύ ωραία… έχουν κ το καπάκι τους που είναι πολύ πρακτικό. Βέβαια θέλει 2 χέρια για να το βγάλεις για να κρατά αντίσταση.

• Αποτελεσματικότητα καθαρισμού
    • Απαλή αίσθηση
    • Δεν δημιούργησαν ερεθισμό
    • Άρωμα
    • Θα τα αγόραζα ξανά
    • Μέγεθος
  • Γρατσουνίζεται πολύ εύκολα αλλά κάνει άψογα την δουλειά του.

• Παρειγγειλα τον ίδιο κωδικό με αυτό που έχω ήδη στο μαγαζί. Η ποιότητα όμως δεν είναι ίδια. Την δουλειά του την κάνει βέβαια απλά δεν ξέρω αν θα αντέξει μετά από κάποια πτώση. Είχε μέσα κ λίγο χαρτί και μελάνι.

• Μας το κάνανε δώρο. Στην αρχή έβαζα την φωλιά μέσα για να βάλω τον μικρό. Όσο μεγάλωνε το έβγαλα. Η αλήθεια κουνιέται με δυσκολία,θα ήθελα να κουνιέται λίγο έτσι για το νανούρισμα. Όταν άρχιζε να καταλαβαίνει δε ξανά κοιμήθηκε εκεί μέσα αλλά στο κρεβάτι μας. Παρ όλα αυτά είναι ακόμα δίπλα στο κρεβάτι και με βοηθάει να μη πέσω από αυτό την νύχτα και έχω μέσα πράγματα που θα χρησιμοποιήσω την νύχτα. Πάνες,νερό, μια αλλαξιά γτ καμία φορά βρέχεται με το γάλα( γτ με παίρνει ο ύπνος με έξω το στήθος) κάλτσες για το πρωί κτλ. :)

• Σταθερότητα κατασκευής
    • Οθόνη
    • Αυτονομία μπαταρίας
    • Άνεση
    • Σχέση ποιότητας τιμής
  • Πολύ ωραίο. Μόλις το πήρα εξαντλήθηκε. Εφαρμόζει σωστά,είναι άνετο και αδιάβροχο όπως λέει. Δε ξεβάφει όπως ένα άλλο που είχαμε πάρει. Έρχεται να μια θηκούλα που είναι για μεταφορά αν πας ταξίδι πολύ πρακτικό αυτό. Μαζί με το αδιάβροχο μας στείλανε και ένα δωράκι.
    Επεξεργασία σχόλιου. Με 2-3 φορές χρήση και 1 φορά πλύσιμο στο Πληντύριο στον γιακά ξεραψε. Μιλάμε για χρήση φαγητού χωρίς να ταλαιπωρηθεί καθόλου κ χρειάζεται ράψιμο. Η αλήθεια δε το συνιστώ :/

• Είναι όπως και στη φωτογραφία
    • Απορροφητικότητα
    • Δεν ξεβάφει στο πλύσιμο
    • Ποιότητα υλικού
    • Αντοχή στο χρόνο
  • Πολύ καλό. Το έκανα δώρο στην βαφτισιμιά μου η οποία έχει κ μια αδερφή πιο μικρή κ έτσι είναι και για τις 2. Είναι αρκετό γερό δε φαίνεται να είναι φθηνό πλαστικό. Αυτό που δε κατάλαβα είναι γιατί το μπλε είναι 20€ πιο φθηνό από το ροζ. Μμμ ρατσιστικό?

• Ποιότητα
    • Φρένα
    • Μεταφορά
    • Σχέση ποιότητας - τιμής
  • Denver Frameo PFF-1015 Ψηφιακή Κορνίζα με Οθόνη Αφής 10.1" Ανάλυσης 1280x800 με WiFi Μαύρη

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Αν έχει Ίντερνετ μπορείς να βάλλεις φωτογραφία απ οπουδήποτε. Είμαστε 4 παιδιά έχουμε συνδεθεί όλοι στην κορνίζα που κάναμε δώρο στους γονείς μας και τους βάζουμε φωτογραφίες να μας βλέπουν. Την Συνιστώ… την έχουμε κάνει ήδη 3 φορές δώρο και έχουν ενθουσιαστεί αλλά κ για το σπίτι μας.
    Την πήρα 80€ και μετά από 15 μέρες κάνει 112€ νταξει παιδιά… μια κορνίζα είναι… μη δώσουμε και νεφρό.

• Ποιότητα
    • Έχει εύχρηστο χειρισμό