• Καλή τιμή στα 27 solar 2 και τα άλλα που έχουνε 30 ή 50€ είναι ακριβώς το ίδιο τελικά είναι το solar 2 είναι δυνατό φορτίζει την κάμερα και την κρατάει στο 100% ακόμα και με μία ώρα μεσημβρινό ήλιο προτιμήστε το και ησυχάστε από επαναφόρτιση της κάμερας

• Reolink Ηλιακό Panel Συστημάτων CCTV Μαύρο

Επιβεβαιωμένη αγορά

Δυνατό ξεκινάει από 26€ μέχρι 55 όλοι πουλάνε το solar 2 στο site μπορεί να δείχνει διαφορετικό και μεγαλύτερο μοντέλο αλλά όταν κοιτάξετε μεμονωμένα στο κατάστημα θα δείτε ότι πουλάνε το ίδιο έτσι την πάτησα και εγώ και παρήγγειλα πιο ακριβό για να μου ρθει το μεγαλύτερο αλλά τελικά πάλι μου ήρθε το solar 2 είναι πολύ καλό προτιμήστε τα καταστήματα που το χουν στα 26 με 27€. είναι ακριβώς το ίδιο σε κάποια είναι μαύρο και σε κάποια είναι λευκό δεν αλλάζει κάτι είναι το ίδιο μοντέλο αρκεί μία ώρα την ημέρα αν το βλέπει μεσημβρινός ήλιος κάθετα για να κρατάει την μπαταρία στο 100% της κάμερας έχει ένα ιταλική βάση η οποία είναι πολύ σταφύλι και έχει και ιμάντα αν θες να του τοποθετήσεις σε κολόνα είσαι δέντρο το προτείνω αν επιφύλακτα εμένα μία ώρα το χτυπάει ο ήλιος από τις 12:00 μέχρι τις 1:00 το μεσημέρι και κρατάει τη μπαταρία στο 100%

• Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Εύκολη εγκατάσταση ευρυγόνιο φακό πολύ καλή για εσωτερικό χώρο εάν πρόκειται για διάδρομο επειδή το ευρυγώνιο δουλεύει μόνο πλάγια μπορείτε να τη γυρίσετε 90 μοίρες και να βγαίνετε όλο το διάδρομο δουλεύει καλύτερα

• Ευκρίνεια εικόνας (νύχτα)
  • Καλή κάμερα εύκολη αγκατάσταση συνδυασμός με ηλιακό πάνελ σόλα 2 είναι οι καλύτερη λύση για να μην χρειάζεται να τη φορτίζεις κάθε εβδομάδα ή το πολύ 10 μέρες αλλά πρέπει να τοποθετηθεί σε σημείο που να το βλέπεις τουλάχιστον μία ώρα την ημέρα μεσημεριανός ήλιος αλλιώς δεν έχει νόημα δεν θα τη φορτίζεις γύρω στα 80€ έχει κάμερα και στα 26 έως 30€ έχει το πάνελ 2 είναι συμβατό συγκεκριμένη κάμερα της ίδιας εταιρείας

• Ευκρίνεια εικόνας (νύχτα)
  • Εύκολη στην εγκατάσταση αλλά πρέπει να συνδυαστεί με ηλιακό πάνελ αλλιώς συμπαταρία κρατάει το πολύ μία εβδομάδα με μία μέτρια χρήση το πάνελ πρέπει να το χτυπάνε οι ακτίνες του ήλιου κάθετα τουλάχιστον μία ώρα την ημέρα για να κρατάει την μπαταρία για μία μέτρια χρήση το πάνελ 2 είναι αυτό που συμβατό για τη συγκεκριμένη κάμερα

• Ευκρίνεια εικόνας (νύχτα)
  • ένα φθηνό προϊόν το οποίο δεν αξίζει τα χρήματά του δεν βγάζει καθόλου της λεκέδες προσπάθησα να το δοκιμάσω και σε ζεστό και σε χλιαρό νερό αλλά είναι απαράδεκτο πεταμένα λεφτά δεν θα το ξαναπροθυμήσου και υπάρχει και πρόβλημα στη ποσότητα που άλλα γράφουν και άλλα έχει όταν σου στέλνουμε

• Author KL-252

• Akai FM Transmitter Αυτοκινήτου με USB / Bluetooth

Επιβεβαιωμένη αγορά
    • Έχει ορισμένες παρεμβολές ο ήχος του
    • Αντοχή στη χρήση
    • Σχέση ποιότητας τιμής
  • Πάρα πολύ στη βαρύ η βάση ο βραχίονας είναι μεταλλικά πολύ δυνατή κατασκευή συνδέεται εύκολα στην πάντα 2.4 μόνο εγώ να φανταστείτε πήρα έναν ενισχυτή tp-lin τον οποίο τον έβαλα στο μπαλκόνι του πέμπτου ορόφου και από κει τοποθέτησα την κάμερα στην πυλωτή ρα μιλάμε για 6 ορόφους και πιάνει άνετα κάτω από την πυλωτή πολύ καθαρή αυτό που ακόμα δεν έχω δει πόσο κρατάει η μπαταρία της και θα επανέλθω έχω παραγγείλει και ένα πάνελ ηλιακό προσοχή εδώ στη λεπτομέρεια δεν είναι usb το βύσμα το πάνελ και για τη φόρτιση type-c oin κάτι που δεν αναφέρεται πρέπει και το πάνελ που θα επιλέξετε να έχει το ίδιο βύσμα υπάρχει της ίδιας εταιρείας στα 30€ και με 27 αλλά δεν είναι ετοιμοπαράδοτο τη συνιστώ που θέλω να ψάξω τώρα είναι με την μπαταρία στις πόσο κρατάει βέβαια είναι σχετικά με τα πόσα βίντεο θα τραβάει και πόσο συχνά θα ενεργοποιείται πάντως ο αισθητήρας της συνευέσιτος και πιάνει τα πάντα και γρήγορα συμφέρει να αγοράσετε ξεχωριστά την κάμερα και ξεχωριστά το πάνελ σας έρχεται πιο φθηνά όταν το παίρνετε πακέτο στοιχίζει γύρω στα 40€ παραπάνω ενώ αν πάρετε ξεχωριστά το πάνελ στοιχίζει από 24 έως 30το 24 είναι με usb ενώ το 30 είναι με type-c δεν ξέρω αν δοκιμάστε με κάποιον αντάπτορα και χρησιμοποιήσετε τον 24άρων εγώ δεν το διακινδύνεσα έχει περίπου 4,5 μέτρα μήκος καλωδίου το πάνελ εγώ είμαι φανατικός οπαδός της tp-link αλλά η συγκεκριμένη εταιρεία δεν βγάζει τέτοιο είδος κάμερα βγάζει μία μόνο η οποία πρέπει να συνδέσεις το καταγραφικό και αυτό να συνδεθεί στην κάμερα αλλά επειδή ήθελα να το μεταφέρω από τον πέμπτο όροφο στο ισόγειο δεν θα μπορούσε να πιάσει η tp-lin είναι πλαστικές οι βάσεις και η βραχίονες δεν είναι τόσο στιβαρές εμένα με εντυπωσίασε περιμένω να δω αν θα αντέξει και στο χρόνο και προπαντός η μπαταρία της πόσο χρονών κρατάει συνοδέων το πάνελ αν το χτυπάει τουλάχιστον μία χώρα την ημέρα ο ήλιος κάθετα όμως είναι άρκετό για να κρατάει την μπαταρία και να δουλεύει με μία μέτρια χρήση η κάμερα

1. 1
  2. 3