• Funky Buddha Ανδρικό Πουκάμισο Overshirt Μακρυμάνικo Φανελένιο με Κανονική Γραμμή Καρό Γκρι

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Το είδα σε μεγάλο πολυκατάστημα και μου τράβηξε αμέσως την προσοχή. Μπορεί στη φωτό να μη φαίνεται τόσο καλά αλλά όταν το φοράς είναι εντελώς διαφορετικό πουκάμισο. Πολύ ωραία υφή και αρκετά χοντρό ύφασμα. Μπορεί να φορεθεί και σαν ζακέτα με ένα μονόχρωμο μπλουζάκι μέσα. Πάρα πολύ ευχαριστημένος.

• Ποιότητα υφάσματος
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
    • Άνεση
    • Δεν τσακαλώνεται εύκολα
    • Σιδερώνεται εύκολα
  • CHI Keratin Σαμπουάν Γενικής Χρήσης για Όλους τους Τύπους Μαλλιών 946ml

5 στους 5 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Γεια χαρά σε όλους. Άντρας εδώ με μακρύ μαλλί, χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο σαμπουάν εδώ και ένα χρόνο και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος με το γενικότερο αποτέλεσμα. Η αλήθεια είναι ότι είναι ένα ακριβό σαμπουάν αλλά προσωπικά με βοήθησε να δαμάσω τα ατίθασα μαλλιά μου. Μετά το λούσιμο είναι απλά και μυρωδάτα. Θα συνεχίσω να το αγοράζω ξανά και ξανά.

• Αποτελεσματικότητα
    • Λάμψη
    • Αφήνει απαλά τα μαλλιά
    • Θα το αγόραζα ξανά
  • La Roche Posay Gel Καθαρισμού Effaclar Face And Body Micro-Peeling Purifying Wash για Λιπαρές Επιδερμίδες 400ml

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Το συγκεκριμένο σαπούνι προσώπου το χρησιμοποιώ πολλά χρόνια και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Η χρήση γίνεται πρωί βράδυ πλύσιμο του προσώπου με αυτό γιατί με τη μηχανή που κυκλοφορώ το δέρμα γεμίζει ρύπους και έχω και μια τάση για λιπαρότητα και ακμή. Μετά τη χρήση συνίσταται να γίνεται χρήση και καλής ενυδατικής κρέμας.Καλό και οικονομικό ,πάντα θα βρίσκεται μια συσκευασία στο μπάνιο μου.

• Βάθος καθαρισμού
    • Αποτελεσματικό ντεμακιγιάζ
    • Δεν προκαλεί "τσούξιμο" στα μάτια
    • Απαιτούμενη ποσότητα προϊόντος
    • Θα το αγόραζα ξανά
    • Ξηραίνει σε μέτριο βαθμό την επιδερμίδα
    • Δεν ενυδατώνει την επιδερμίδα
  • Αγόρασα ένα σωληνάριο και τη χρησιμοποίησα για αρκετό μέχρι να τελειώσει και τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Δεν είδα κάποια ιδιαίτερη διαφορά στο δέρμα του προσώπου μου. Τη χρησιμοποιούσα μετά από το scrub της ίδιας εταιρείας (το οποίο είναι εξαιρετικό) αλλά δεν έβλεπα ότι μου προσφέρει κάτι. Το χρησιμοποίησα όλο αλλά δε νομίζω ότι θα το προτιμήσω ξανά,πιθανώς θα ψάξω για κάτι παρόμοιο σε άλλη εταιρεία.

• Δεν προκάλεσε κνησμό
    • Αφαιρείται εύκολα
    • Εφαρμογή
    • Καθαρισμός
    • Μέτρια ξηρότητα δέρματος (μετά τη χρήση)
    • Αντοχή σε κινήσεις
    • Δε θα την αγόραζα ξανά
  • Ο συγκεκριμένος φορτιστής είναι άψογος. Αρχικά έχει 35W εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση ,2 θύρες η μία είναι type-c και η άλλη usb . Αν χρησιμοποιείται και τις 2 θύρες ταυτόχρονα δε λειτουργεί η εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση αλλά πέφτει σε απλά γρήγορη φόρτιση. (Όλα αυτά σε samsung κινητό). Εν κατακλείδι αξίζει και βολεύει πολύ.

• Αντοχή
    • Θερμοκρασία
    • Σχέση ποιότητας τιμής
    • Συνδεσιμότητα
    • Απόδοση φόρτισης
  • Αγοράστηκε για την αποθήκευση λαδιού. Νομίζω πως γι'αυτή τη δουλειά είναι τέλειο το συγκεκριμένο. Θα το προτιμήσω σίγουρα ξανά.

• Έχω ενυδρείο με μικρά κοπαδόψαρα (τιγράκια,γκάπυ,νέον) και πιστεύω ότι η συγκεκριμένη τροφή είναι ότι καλύτερο γιατί 1) είναι πολύ μικροί οι κόκκοι της και τα ψαράκια λόγω του πολύ μικρού μεγέθους τους μπορούν να τη φάνε, 2) δε βυθίζονται γρήγορα οπότε τα ψαράκια προλαβαίνουν να την πάρουν από την επιφάνεια του νερού και να μην πέσει κάτω στις πέτρες. Λίγο τσιμπημένη αλλά αξίζει.

• MT Storm SV Black Matt Κράνος Μηχανής Flip-Up 1550gr με Sunvisor

3 στους 3 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Πολύ καλό κράνος για τα χρήματα του. Αρκετά ελαφρύ, με την επιλογή να μένει το κράνος πάντα ανοιχτό και να μην σου κατέβει ξαφνικά σε καμία λακκούβα. Με εύκολο και καλό sunvisor. Τα μαξιλάρια είναι από αφρώδες υλικό και για μένα που έχω και κοτσίδα είναι πολύ βολικό και δε με σφίγγει. Μέχρι 120km είναι ανεκτός ο θόρυβος αλλά από κει και πάνω εχει πολύ φασαρία. Αρκετά ευχαριστημένος γενικά. Ελπίζουμε να μην χρειαστεί σε κανέναν μας.

• Εφαρμογή
    • Εξαερισμός
    • Ποιότητα κατασκευής
    • Ορατότητα
    • Σχέση ποιότητας τιμής
    • Μέτριος αεροδυναμικός θόρυβος
    • Βάρος
  • Από τις καλύτερες πολυβιταμίνες και όχι μόνο.! Με ένα σακουλάκι τη μέρα (7 χάπια) δε χρειάζεται να έχεις άλλο συμπλήρωμα. Κάνει πραγματικά ό,τι υπόσχεται και σε πολύ καλή τιμή.

• Αποτελεσματικότητα
  • Axon Classic Παντελόνι Εργασίας Μαύρο

0 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Το έχω αγοράσει και το χρησιμοποιώ αρκετό και δεν έχω κανένα παράπονο. Είναι αρκετά ελαστικό και πολύ άνετο. Μακάρι να έχει και αντοχή στο χρόνο.

1. 1
  2. 3