• τις πρώτες μέρες σε κάνει χώμα, δεν μπορείς να σταθείς μέχρι και την επόμενη μέρα. σιγά σιγά όμως με τη συνεχή λήψη του βλέπεις αισθητή διαφορά. καμία παρενέργεια, πολύ οικονομικό, το προτείνω.

• Αποτελεσματικότητα
    • Μπορεί να το αγόραζα ξανά
  • 4/5 αστέρια διότι ακόμη δεν έχω τελειώσει το κουτί, παρόλα αυτά προσφέρει άμεση ανακούφιση. η ενόχληση και ο πόνος δεν υποχωρεί αμέσως 100% αλλά σταδιακά είναι όλο και μικρότερος, πιο υποφερτός και μικρότερης διάρκειας. πολύ οικονομικό χωρίς καμία παρενέργεια. το προτείνω.

• Θα το αγόραζα ξανά
  • Σουπερ οικονομικό και πολύ καλό σέρουμ για τα μαλλια. Τα μαλακώνει και τα κανει να γυαλιζουν. Προσοχή στην ποσοτητα για να μην λαδώσουν. κατα τα αλλα είναι αριστο.

• Ελαφριά αίσθηση
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Απο την πιο φουντωτη μερια απλώνω την σκια και απο την αλλη που ειναι το σφουγγαρακι βαζω το σίμερ στο κινητό βλέφαρο. Δεν ειναι κάτι το συναρπαστικό αλλα μπορείς να το πάρεις μαζι σου σε ταξίδι καθώς ειναι μικρό βολικό και χρησιμοποιείται με δυο τρόπους. ειναι και πολυ οικονομικο.

• Ομοιομορφία
    • Δε μαδάει
    • Ποιότητα
    • Δεν κρατάει προϊόν
    • Μαλακό
    • Σχέση ποιότητας - τιμής
  • Πολύ καλό προιον για στερεοποιηση φρυδιων, αν και δεν πιστευα σε αυτης της μορφης σταθεροποιηση φρυδιών. Είναι διακριτικό, δεν αφηνει ασπρίλες, δεν τα κολλαει αλλα μενουν στην θεση τους και δίνει ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα. Το προτεινω!

• Σταθερότητα
    • Διάρκεια
    • Ευκολία χρήσης
    • Φυσικό αποτέλεσμα
    • Σχέση ποιότητας - τιμής
  • The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution Peeling Προσώπου σε Lotion 240ml

9 στους 9 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Ήμουν πολύ διστακτική στην αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος διότι όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει γλυκολικο οξύ δεν μου έχει κάτσει καλά, όμως το συγκεκριμένο με εξέπληξε ευχάριστα.
    Χρησιμοποίησα το τόνερ σε: πρόσωπό, φτέρνες, αγκώνες, μαλλιά λόγω ξηροδερμίας και κάποια σημεία των χεριών που εμφανίζω ατοπικη δερματίτιδα.
    (Σημείωση: είναι ισχυρό συστατικό, ειδικά αν είστε άμαθοι, το χρησιμοποιείτε σε προβληματικές περιοχές με δική σας ευθύνη. Και εγώ πειράματα έκανα).
    Ειδικά στο κεφάλι και στα χέρια τα αποτελέσματα ήταν φανερά από την πρώτη εβδομάδα κιόλας, ενώ για την κάθε περιοχή από τις παραπάνω έχω αγοράσει προϊόντα επί προϊόντων με κανένα αποτέλεσμα.
    Μπορεί να φαίνεται ακριβό αλλά εγώ το χρησιμοποιώ καθημερινά σε κάποιες από αυτές τις περιοχές από τον Απρίλη του '23 που το αγόρασα και έχουν μείνει ακόμη 4-5 χρήσεις σίγουρα στο μπουκαλάκι.
    Αξίζει κάθε σεντ του ευρώ και χρησιμοποιείται με πολλούς τρόπους ακόμη.
    Άμα ψάξετε στο ίντερνετ θα βρείτε τι ταιριάζει σε εσάς.

• Δεν προκαλεί ερεθισμό στο δέρμα
  • Nivea Derma Skin Care Peeling Προσώπου 40ml

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Παρα πολύ ωραία έκπληξη για Nivea που βρίσκουμε στο σούπερ μαρκετ. Δρα αποτελεσματικά στα σπυράκια σχεδόν απο την πρώτη κιόλας εφαρμογή. Δημιουργεί μια ελαφριά αίσθηση δροσιά όταν την τοποθετείς (λόγω των συστατικών με απολεπιστικές ιδιότητες προφανώς) αλλά δεν είναι καθόλου ενοχλητική. Δεν είναι καθόλου λιπαρή, επίσης. Αξίζει.

• Άρωμα
    • Δεν προκαλεί ερεθισμό στο δέρμα
  • Velnea 100ml

στις

Πολύ διακριτικό άρωμα, ωραίο όμως και δροσερό για τα μαλλιά. Το βάζω σε βρεγμένα μαλλιά, δεν κρατάει πάρα πολύ αλλά όσο μένει είναι ευχάριστο.

• Δεν κολλάει τα μαλλιά
    • Άρωμα
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Είναι πολύ καλή η τιμή του προϊόντος, αλλά δεν προσφέρει καμία ιδιαίτερη λάμψη, ούτε η μυρωδιά του είναι κάτι το τρομερό. Είναι επίσης και ελάχιστα λιπαρό. Παρόλα αυτά μετά απο λίγο απορροφαται και δεν μεταφέρεται στα ρούχα.

• Υφή
  • Έχω την απόχρωση νο25, είναι τέλειο προϊόν, τέλεια κάλυψη με πολύ μικρή ποσότητα. Είναι ματ αλλά όχι χαρτί. Δεν πετάει καθόλου λιπαρότητα και προσφέρει πολύ καλή κάλυψη από τον ήλιο. Η ποσότητα του δεν είναι τόσο λίγη όσο μπορεί να φαίνεται απο την συσκευασία και η τιμή είναι πάρα πολύ καλή.

• Απορρόφηση
    • Αίσθηση