• Πολύ καλή για τα χρήματά της, όσο αντέξει. Έβαλα 4 για να αλλάξω τις παλιές στα ηχεία του αυτοκινήτου μου.

• Ποιότητα κατασκευής
    • Διαπνοή υλικού
  • Biotech USA Wave Shaker Πρωτεΐνης 600ml Πλαστικό Μαύρο

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Τίμιο για έναν ερασιτέχνη, τουλάχιστον. Δεν έχει διαρροές, το πλαστικό δίχτυ βοηθάει στο σπάσιμο, σε περίπου 30" είμαι έτοιμος. Για τις ποσότητες που παίρνω εγώ, ίσως είναι και πιο μεγάλο από όσο χρειαζόμουν, όμως μικρό το κακό γιατί δεν το μεταφέρω ούτως ή άλλως.

• Όμορφη και απλή φιγούρα, κυρίως για BotW και TotK την πήρα.

• Sidirela Φαρμακείο τοίχου inox S.E1215

• Συσκευασία
    • Ποιότητα περιεχομένων
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Πολύ τίμια ποιότητα, βολική για όσα έβαλα, σχεδόν ίδιο χρώμα με της μοκέτας.

• Spigen Ez Fit GLAS.tR Προστατευτικό Οθόνης για Steam Deck σε Διάφανο χρώμα

6 στους 6 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Τρομερά εύκολη στην εφαρμογή, τεράστια εφεύρεση ο οδηγός που δίνει η Spigen. Σε λίγα λεπτά ήμουν έτοιμος, μηδέν φουσκαλές, μηδέν σκόνη, απόλυτα ευθυγραμμισμένο σαν να ήρθε έτσι απευθείας από το εργοστάσιο. Στο βίντεο δείχνω πόσο εύκολα εφαρμόζεται και τα αποτελέσματα.

Έχω την έκδοση που δεν φοράει από την μάνα του γυαλί, οπότε επιβάλλεται μια τέτοια προστασία. Προηγουμένως, φορούσε μια φθηνή που θάμπωνε την οθόνη και την έκανε χάλια. Με αυτή την προστασία, δείχνει άψογη, μεταμορφώθηκε η κονσόλα. Επίσης, δεν επηρεάζει την αφή.

• Ποιότητα κατασκευής
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Spigen Rugged Armor Πλαστική Θήκη Προστασίας για Κονσόλα Steam Deck Matte Black

7 στους 8 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Άψογη και ποιοτική. Την έβαλα στη θέση μιας θήκης που ήταν φλοίδα, με αυτήν νιώθω σίγουρα πιο άνετα για την κονσόλα. Τεράστιο θετικό που αφήνει κενό στην θύρα USB-C, οπότε συνδυάζεται άψογα με το επίσημο Dock. Στο βίντεο δείχνω και πόσο καλά κάθεται στη βάση με το καλώδιο.

Ένα πράγμα με χαλάει: δεν προστατεύει το μπροστινό μέρος. Για τόσα χρήματα και το όνομα "Rugged Armor", θα ήθελα κάτι περισσότερο και για αυτό κόβω ένα αστέρι.

• Ποιότητα
    • Είναι όπως και στη φωτογραφία
  1. 1
  2. 3