• Δεν καταλαβαίνω κάποια σχόλια τα παπούτσια αυτά δεν είναι ούτε για ορθοστασία ούτε για περπάτημα είναι για τρέξιμο είτε λίγο είτε πολύ έχω το προηγούμενο μοντέλο και είναι πάρα πολύ καλό και ανθεκτικό γενικότερα τρέχω μικρές αποστάσεις Αλλά με γρήγορο τέμπο η απορρόφηση της σολας είναι πάρα πολύ καλή το ζουμ χ είναι λίγο ποιο πολύ στο πίσω μερος έχω το προηγούμενο μοντελο δεν έχουν πάθει τίποτα μετά από δύο χρόνια η απορρόφηση είναι εξίσου καλή όπως και όταν τα πρωτο πήρα τώρα που έπεςε ι τιμή λίγο και στα 3 πήρα κι αυτά αγοράστε άφοβα αξίζει

• Δε χτυπούν στο πόδι
  • Εγώ θα βάλω τέσσερα γιατί τα έχω φορέσει αρκετά είναι ανθεκτικά μου αρέσει το δέρμα που είναι ραμμενο και η διαφορετική σόλα από την υπόλοιπη παραπλήσια σειρά της Adidas η σόλα δεν είναι μπουστ Αλλά και πάλι είναι πολύ μαλακή δε γλιστρανε έτσι κι αλλιώς δεν ειναι nmd Εγώ τα είχα πάρει σε έκπτωση αλλά πάλι πολύ ακριβά δεν ξέρω όποιος το αγόρασει πάντως να ξέρετε είναι πολύ ποιοτικό συχνά πυκνά βγάζουνε καλύτερες τιμές στο site ταιριάζει με ολα τζην φόρμες είναι πολυ απλό παπούτσι

• Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Αν δεν θέλεις να φοράς ποδοσφαιρικά μεταθέσεις χαρά είναι μία πολύ καλή επιλογή έχει πολύ καλές όλα πολύ καλά επάνω μέρος μπορείς να κάνεις και προπονήσεις αλλά και να το φορέσεις έξω για βόλτα θέλει λίγο προσοχή γιατί όπως όλα τα παπούτσια αλλά έτσι κι αυτό λίγο αν τραβήξεις την μπάλα έχει φύγει σφαίρα αν δεν το χεις έπεσες!

• Εφαρμογή
    • Ποιότητα υλικών
    • Σχέση ποιότητας τιμής
  • Adidas Ultraboost Light Αθλητικά Παπούτσια Running Core Black / Crystal White

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

η μόδα πλεον έχει κάνει πολύ κόσμο που δεν αθλείται να παίρνει τόσο ακριβά και καλά παπούτσια που είναι καθαρά για τρέξιμο μονο για να περπατάει! δεν είναι κακό αλλά θεωρώ υπάρχουν εξίσου άλλες καλές φθηνότερες επιλογές! στα 110 € Είτε για καθημερινό ερασιτεχνικό τρέξιμο είτε για κάτι πιο δυνατό είναι ένα πάρα πολύ καλό παπούτσι το μέγεθος μου είναι αυτό που φοράω και σε άλλα στυλ της ίδιας εταιρείας αγοράστε άφοβα είναι όντως ελαφρύ και έχει το σχεδιασμό ακριβώς αυτό για να μπορείς να τρέχεις

• Adidas 4DFWD 3 Αθλητικά Παπούτσια Running Μπλε

1 στους 3 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

τα αγόρασα σχεδόν μισοτιμής από αυτά που τα έδινε η Adidas αρχικά καθαρά από περιέργεια ήθελα να δω πως είναι το πάτημα με αυτή της σόλα Νομίζω επίσης ότι δεν είναι για κάθε μέρα όπως κάποια μπουστ της σειράς Στα μισά χρήματα θεωρώ ότι αξίζει αρκεί να το δουλεύεις και όχι για τη μόδα Επιστρέφω σήμερα 18/4 με νέα φωτογραφία Απαράδεκτο για παπούτσια τόσο ακριβά και τόσο καλά χωρίς να τα έχω φορέσει ούτε για μπάλλα ούτε για τίποτα προέκυψε αυτή η τρύπα πάνω στην κάλτσα του ενός τα φοράω με νορμάλ κάλτσες και πάντα με προσοχή μόνο για τρέξιμο αυτά

• Βάρος
    • Δεν ανταποκρίνονται ακριβώς στο μέγεθός τους
    • Αντοχή
  • Diesel? Ποιότητα άνεση όπως φαίνεται στην φωτογραφία το νούμερο μου χαμηλοκάβαλο για όποιον ενδιαφέρεται διαχρονική αξία στα λεφτά που το αγόρασα πάρα πολύ καλό

• Ποιότητα
    • Είναι όπως και στη φωτογραφία
  • Α και παίζει ρόλο το μέγεθος φάρδος των παπουτσιών εβαλα μερικά μόνα όποτε οκ είναι αξίζει τα χρήματα της 13 ζευγάρια όμως για να πάρει 17 θέλει άλλου είδους παπούτσια

• Είναι όπως και στη φωτογραφία
    • Χωρητικότητα
  • Nike Air Max 270 Ανδρικά Sneakers Iron Grey / Black / White / Game Royal

0 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Διορθώνω την κριτική μου αν και είναι πολύ ωραίο παπούτσι πολύ ελαφρύ και έχει ιδιαίτερο πάτημα λόγω μονάδας αιρ Ήταν από τα παπούτσια που κοίταγα εδώ και καιρό να αγοράσω δεν θα έλεγα ότι είναι τόσο άνετο εκτός κι αν περπατάτε αν βρίσκεστε δηλαδή σε κινηση η περιοχή του κουντεπιέ μπορεί να ενοχλήσει ακόμα και το κανονικό νούμερο σας να πάρετε τουλάχιστον εμένα για Nike επειδή έχω φορέσει και παραπλήσια άλλης εταιρείας με ενόχλησε λίγο καμιά φορά με ενοχλεί όχι σε σημείο να μην το φοράω αλλά δεν θα βάλω το τέταρτο αστέρι τουλάχιστον προς το παρόν εάν άνοιξει λιγο με τον καιρό θα διορθώσω

• Εφαρμογή
    • Προστασία
    • Ποιότητα υλικού
    • Αφαιρείται εύκολα
    • Όγκος
    • Δεν επηρεάζει το χειρισμό
    • Αντοχή
  • Στα 80€ που τα πηρα γνωρίζοντας ότι τα πλαϊνά φερμουάρ ισως να ανοίγουν αναλόγως το περπάτημα η την άθληση ναι αξίζουν Η σόλα και το πάτημα θυμίζει Nike παλαιότερης εποχής παπούτσι είτε για ταρτάν είτε για χώμα είτε για δρόμο…μπαίνουν άνετα το υλικό φαίνεται πολύ καλό έχουν Το αναμενόμενο μέγεθος με αθλητική κάλτσα ή και με πιο λεπτή για βόλτα το σχέδιο τύπου κάλτσα και το γεγονός ότι δενει με κορδόνια κρατάει το πόδι θα έλεγα να πάρετε το πραγματικό σας νούμερο εάν πρόκειται να αθληθείτε με αυτά ή απλώς να τα φοράτε αν πάρετε λίγο μικρότερο θα σας σφίγγει στο κουντεπιέ κάτι που δεν διορθώνεται λόγω σχεδίου

1. 1
  2. 3