• Ανταλλακτικό Ακουστικό για Galaxy S10 Lite

Δουλεύει οπως πρέπει

• Fineblue F920 In-ear Bluetooth Handsfree Ακουστικό Πέτου Μαύρο

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Το αγόρασα πριν 2 χρόνια και κάτι 9-10€, προς το παρόν το έχω συνδεδεμένο όλη μέρα γιατί έχει χαλάσει το ακουστικό στο κινητό και συνεχίζει να ανταποκρίνεται άψογα. Η μπαταρία έχει πέσει περίπου 1/2 σε απόδοση(συνδεδεμένο 8ωρο στη δουλεία βγάζει 4-5 μέρες, αν κάνω πολλές κλήσεις πέφτει στη 1μιση-2 μέρες). Το αστείο είναι ότι λόγω δουλειάς μου φέρνουν πολλά παρόμοια ακουστικά των 20-30€(π.χ crystal audio) που χαλάνε μέσα στο 2μηνο.

• Ποιότητα ήχου
    • Εφαρμογή
  • Terraillon Access Μαρίζ από Σιλικόνη

3 στους 4 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Πολύ καλή για να μη χαράζεται το αντικολλητικό τηγάνι και για να απλώνεις κρεμούλα στο καινούριο τατουάζ στην πλάτη όταν δεν έχεις γκόμενα/γκόμενο!

• Med Europe Ωτοασπίδες Σιλικόνης 2τμχ

4 στους 4 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Τις αγόρασα για τη μαμά μου γιατί την ενοχλούσαν οι γείτονες το πρωί. Τελικά τις χρειάστηκε για το συναγερμό. Απ' ότι μου λέει, κόβει κατά 2/3 τον διαπεραστικό ήχο οποτε 10/10!

• Το πήρα για τα brown ώστε να μειωθεί η φασαρία από τα cherry mx blue που είχα μεχρι τώρα. Φαινόταν αρκετά στιβαρό αρχικά και για τους πρώτους 3 μήνες δεν υπέρχε κανένα πρόβλημα αλλά πλέον το A key καταγράφει παραπάνω πατήματα-δεν καταγράφει το πάτημα αμέσως. Είναι αρκετά φθηνό ώστε να βαριέμαι να το στείλω στον προμηθυετή για έλεγχο βάσει εγγύησης

• Αίσθηση πλήκτρων
    • Σχέση ποιότητας τιμής
  • Bepanthol Baby Balm Κρέμα 100gr για το Σύγκαμα Μωρού

6 στους 6 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Για μωρά δεν ξέρω, αλλά για ταττού σίγουρα την προτείνω. Σε σχέση με την απλή bepanthol έκανε θαύματα στην επούλωση. Την ξαναπαρήγγειλα για το δεύτερο!

• Αποτελεσματικότητα
    • Υφή
    • Άρωμα
    • Θα την αγόραζα ξανά
    • Φεύγει με μέτρια ευκολία με το μπάνιο
    • Ποιότητα κατασκευής
    • Αντοχή
  • Από τα πιο στιβαρά ρολόγια που έχω φορέσει. Σαν εικόνα μου άρεσε το καντράν και το λουράκι αλλά από κοντά φαίνεται ακόμα πιο ωραίο. Φοβερή ποιότητα υφάσματος το λουράκι, παρόλο που βγάζω εύκολα εξάνθημα, αυτό δεν μου έχει προκαλέσει κάτι μέχρι στιγμής.

• Αίσθηση στιβαρότητας
    • Ακρίβεια
    • Ευανάγνωστο καντράν
  • TW Steel Volante

• Αίσθηση στιβαρότητας
    • Ακρίβεια
    • Ευανάγνωστο καντράν
    • Σχέση ποιότητας-τιμής
  • Jakemy Πρέσα Ακροδεκτών Δικτύου RJ12, RJ11, RJ45, RJ10, RJ22 με Απογυμνωτή (Μήκος 180mm)

2 στους 2 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη

Κάνει τη δουλειά του