• Αν είσαι fan γενικά των παιχνιδιών Villainous της Disney και φαν της Marvel, δεν μπορεί να λείπει από τη συλλογή σου. Είναι λίγο πιο περίεργο στους επιπλέον κανόνες του σε σχέση με τα αντίστοιχα της Disney, αλλά με μερικές προσπάθειες γίνεται αρκετά ενδιαφέρον και ευχάριστο κι αυτό

• Διασκεδαστικό
  • Xiaomi 13 5G Dual SIM (8GB/256GB) Μαύρο

17 στους 17 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Δεν έχω λόγια για αυτό το κινητό! Είμαι κάτοχός του περίπου ένα μήνα! Έκανα upgrade από το προηγούμενο κινητό μου που ήταν το Xiaomi Mi 10, που επίσης ήταν εξαιρετικό και γι' αυτό εμπιστεύτηκα πάλι Xiaomi.
    Σου δίνει χαρακτηριστικά iPhone(αν όχι και καλύτερα σε αρκετές περιπτώσεις) με αρκετα λιγότερα χρήματα.

Επίσης, αυτό δεν λειτουργεί για όλους πάντα θετικά, αλλά επιτέλους ένα κινητό λίγο πιο νορμάλ μεγέθους. Don't get me wrong... και πάλι μεγαλουτσικο είναι, αλλά σε νορμάλ επίπεδα. Σίγουρα η μετάβαση από το Xiaomi 10 στο 13 ήταν αισθητό μόνο στο μέγεθος της οθόνης. Παρόλα αυτά εμένα μου αρέσει που είναι ελαφρώς μικρότερο και δεν θα έδινα προσωπικά τα έξτρα χρήματα μόνο και μόνο για πάρω την Pro έκδοση που έχει πιο μεγάλη οθόνη.

Φωτογραφίες τέλειες, βίντεο υπέροχα, το ηχείο του σταθερά εξαιρετικό, ο δε επεξεργαστής φυσάει! Προτείνω ανεπιφύλακτα!

Αααα και η μπαταρία του... με νορμάλ χρήση (όχι παιχνίδια) με βγάζει σίγουρα 1.5 μέρα αν όχι και 2.

• Ποιότητα κλήσης
    • Φωτογραφίες
    • Καταγραφή Video
    • Μουσική
    • Ταχύτητα
    • Ανάλυση οθόνης
    • Μπαταρία
  • Xiaomi Watch S1 Active 47mm Αδιάβροχο με Παλμογράφο (Space Black)

14 στους 14 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις
    Επιβεβαιωμένη αγορά

Ομολογουμένως δεν το έχω πολύ περισσότερο από δύο μέρες, αλλά φαίνεται ένα ρολόι με εξαιρετικά στοιχεία.

Ωραία κατασκευή... όχι όσο πλαστική θα περίμενε κανείς, τέλεια η απάντηση σε κλήσεις (ακούς και ακούγεσαι μια χαρά), σωστή καταγραφή μετρήσεων και ακόμη και για κάρτες... υπάρχει λύση! Μια λέξη... Curve. Κατεβάστε το στο κινητό και θα καταλάβετε.
    Ευελπιστώ ότι σύντομα θα μπορούμε να απαντάμε και σε μηνύματα έστω με κάποιες έτοιμες απαντήσεις.
    Κι όλα αυτά με περίπου 150€;
    Ε δεν περιγράφω άλλο! Το προτείνω ασυζητητί!

• Εύκολος συγχρονισμός
    • Επαρκές πλήθος λειτουργιών