• X-FIT Βάση για Δίσκους Βαρών Φ28

Επιβεβαιωμένη αγορά

Πολύ καλή βάση.

Της έχω βάλει 4x2.5kg, 4x1.25kg, 4x5kg και 2x10kg και μπορεί να πάρει πολλά ακόμα. Έχω και τις 2 κεντρικές προεκτάσεις που εγώ χρησιμοποιώ πιαστράκια.
    Πολύ σταθερή και δεν φοβάμαι καθόλου πως θα πέσει.

Για την τιμή της, ό,τι καλύτερο.

• Apple iPhone 14 5G (6GB/128GB) Midnight

6 στους 13 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Πολυ καλο κινητο. Τα κανει ολα αψογα. Ωστοσο, τα 870€ τα εδωσα γτ χρησιμοποιω iCloud για τα παντα. Χωρις iCloud, δεν θα εδινα γενικα πανω απο 250€ για κινητο, κι ας ηταν απο χρυσο. Για αυτο, 4 αστερια λογω της τιμης.

• Ποιότητα κλήσης
    • Μπαταρία
  • Rich Dad Poor Dad

3 στους 3 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Από τα καλύτερα βιβλία πάνω στην οικονομία που έχουν γραφτεί ποτέ. Δεν σου εξηγεί πως κάποιος μπορεί να βγάλει λεφτά. Αλλά σου εξηγεί πάρα πολύ καλά πως σκέφτονται όσοι έχουν λεφτά και πως αντιλαμβάνονται εκείνοι το χρήμα. Πράγματα που δε θα διδάξει ποτέ κανένα πανεπιστήμιο/σχολείο γιατί προφανώς δεν γνωρίζει κανένας καθηγητής κάποιου ιδρύματος. Ο Kiyosaki τα εξηγεί με πολύ απλό και ευχάριστο στο διάβασμα τρόπο.

Το συνιστώ σε οποιονδήποτε θέλει να καταλάβει πράγματα για την οικονομία.

• Ήταν ευκολοδιάβαστο
    • Κατανόηση θεματολογίας
    • Ήταν αρκετά ενδιαφέρον
    • Μου άρεσε το ύφος γραφής
    • Θα διάβαζα βιβλίο του ίδιου συγγραφέα
    • Θα το πρότεινα για ανάγνωση
  • Το έβαλα σε BMW e36 και δουλεύει άψογα. Εγκατάσταση πήρε 10 λεπτά με την εφαρμογή κι όλας.
    το ΒΤ συνδέεται αμέσως και κάνει τα πάντα μέσω του κινητού. Έχει τα περισσότερα χαρακτηριστικά μιας 2DIN πηγής.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι μπορεί να θες να χρησιμοποιείς το κινητό σου ταυτόχρονα με μια οθόνη που δεν μπορείς.

• Ποιότητα ήχου
    • Μενού
    • Εγκατάσταση
    • Μεγάλο πλήθος λειτουργιών και ρυθμίσεων
    • Ένταση
    • Ισχύς
    • Ποιότητα ήχου
    • Μπάσο
    • Σχέση ποιότητας τιμής
  • Wizards of the Coast Magic the Gathering - 2022 Arena Starter

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

2 πολύ ικανοποιητικά deck για να γίνει η αρχή. Το πήρα για ένα φίλο για να ξεκινήσει και μπόρεσε εύκολα να χειριστεί τα mechanics κλπ των καρτών που περιέχει.

• Pioneer Ηχοσύστημα Αυτοκινήτου (Bluetooth/USB) με Οθόνη Αφής 6.2"

6 στους 6 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη

Αγορά 154€.
    Το έβαλα σε KIA Rio 2004. Είχε 1-DIN πριν αλλά η αλλαγή σε 2-DIN είναι εύκολη αν αφαιρεθεί το συρταράκι κάτω από το stereo χωρίς extra κόπο.
    Άριστη ποιότητα ήχου, η διαφορά ήταν αισθητή στα πρώτα δευτερόλεπτα, και λειτουργικότητα με κινητό (bluetooth, mirrorlink, ...) επίσης εύκολη και γρήγορη.
    Είμαι ικανοποιημένος.

Edit: 3 μήνες μετά (περίπου) το mirrorlink πολλές φορές δεν συνδέεται καθόλου και άλλες φορές συνδέεται χωρίς κανένα πρόβλημα. Είναι λίγο τυχαία συμπεριφορά αλλά δεν ξερω τι φταίει, μπορεί να είναι και το κινητό μου (Redmi Note 7).

• AMiO Φούσκα Ταχυτήτων Eco Leather Μαύρο /W1478/AM

Επιβεβαιωμένη αγορά

Πολύ ωραία ποιότητα. Ωστόσο, σε KIA RIO 2004 που την έβαλα εγώ, δεν εφαρμόζει τόσο καλά όσο ήλπισα και έπρεπε να την τεντώσω αρκετά για να μην φαίνεται το πλαστικό που την κρατάει.

Παρόλα αυτά, αρκετά καλή.

• WK Βάση Κινητού Αυτοκινήτου με Ρυθμιζόμενα Άγκιστρα

1 στους 1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Την είχα εδώ και 2 μήνες περίπου. Τώρα με τις ζέστες, έλιωσε το πλαστικό και το ελατήριο που υπήρχε για το ένα πλαϊνό γατζάκι απλά πετάχτηκε έξω με αποτέλεσμα να μην μπορεί να στηριχτεί το κινητό πλέον. Παρόλα αυτά, ήταν πολύ καλή όσο κράτησε και θα αγόραζα εύκολα μια ίδια με πιο ανθεκτική κατασκευή.

Το συνιστώ; Ναι αλλά μόνο για όσους έχουν θέση parking χωρίς πολύ έκθεση στον ήλιο και δεν οδηγούν τόσο το καλοκαίρι.

• Αναμενόμενο μέγεθος
    • Σταθερότητα βάσης κατά τη διάρκεια της οδήγησης
    • Δεν φεύγει εύκολα η συσκευή από τη βάση
    • Εύκολη τοποθέτηση
    • Ποιότητα κατασκευής
  • Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 / USB-C 500GB 2.5" Titan Gray

14 στους 14 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη
    στις

Τον έχω μία ημέρα οπότε δεν έχω άποψη για την ανθεκτικότητα του.

Ωστόσο, όταν μετέφερα 110GB αρχείων που συνήθως έχω σε εξωτερικό, το έκανε μέσα σε 7-10 λεπτά που σε άλλους εξωτερικούς SSD που είχα μου έπαιρνε 30 λεπτά εώς και 1 ώρα.

Είμαι προγραμματιστής και τα αρχεία αποτελούνται κυρίως από dependencies (node_modules) σε projects που, όποιος ξέρει, θέλουν πολύ ώρα να γίνουν copy-paste. Αυτός ο δίσκος το έκανε σαν να μην ήταν τίποτα, απλά σβέλτος.

Όταν θα έχω άποψη για την αντοχή, ίσως ανανεώσω το review. Αν όχι, θεωρήστε ότι αντέχει πολύ.

• Ταχύτητα
    • Αθόρυβος