Κατερίνα Καρόγιαννη
Δημοφιλή
Παιδικά ΠαραμύθιαΑγαπημένοι μύθοι του Αισώπου
Εύη Κουδούνα, Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 3, Σκληρό Εξώφυλλο
Βιβλία Παιδικής & Εφηβικής ΛογοτεχνίαςΑγαπημένες ιστορίες από την ελληνική μυθολογία
Γιώτα Κακαρούκα, Εύη Κουδούνα κ.α., Ηλικία: 7+
ΠαράδοσηΣήμερα
Παιδικά ΠαραμύθιαΜαμά, σ' αγαπώ πολύ!
Εύη Κουδούνα, Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 2, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ
Παιδικά ΠαραμύθιαΟι 12 άθλοι του Ηρακλή
Κατερίνα Τ. Καραγιάννη, Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 3, Σκληρό Εξώφυλλο

Παιδικά ΠαραμύθιαΟι Περιπέτειες του Οδυσσέα
Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 5, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ- Παιδικά Βιβλία Γνώσεων
Με Τα Χέρια Μου Μπορώ
Εξώφυλλο: Μαλακό, Ηλικία: από 4 χρονών, Θέμα: Συναισθήματα & Συμπεριφορά
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Παραμύθια
Λεω Αντιο Στα Ασχημα Ονειρα
Δήμητρα Παπαβασιλείου, Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 5, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Παραμύθια
Αγαπημένα παραμύθια των αδελφών Γκριμ
Εύη Κουδούνα, Ιωάννα Μπαμπέτα - Μπακιρτζή κ.α., Ηλικία: 6, Σκληρό Εξώφυλλο
- Παιδικά Παραμύθια
The 12 Gods of Olympus... and one More!
Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 5, Σκληρό Εξώφυλλο
- Παιδικά Παραμύθια
Όλοι Χρειαζόμαστε Έναν Φίλο Μικρό Αρκουδάκι
Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 3, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Παραμύθια
Δεν Πειράζει Να Κάνουμε Λάθη Μικρό Αρκουδάκι
Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 3, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Βιβλία Γνώσεων
1821 Η Επανάσταση και οι Ήρωες
Εξώφυλλο: Μαλακό, Ηλικία: από 5 χρονών, Θέμα: Ιστορία
- Βιβλία Παιδικής & Εφηβικής Λογοτεχνίας
Λεω Αντιο Σε Καθε Προβλημα
Δήμητρα Παπαβασιλείου, Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 8+
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Παραμύθια
Οι 12 θεοί του Ολύμπου...και ακόμη ένας!
Κατερίνα Καρόγιαννη, Ηλικία: 5, Σκληρό Εξώφυλλο
ΠαράδοσηΣήμερα - Παιδικά Βιβλία Γνώσεων
Εκπληκτικός Κόσμος Δεινόσαυροι
Εξώφυλλο: Σκληρό, Θέμα: Δεινόσαυροι
ΠαράδοσηΣήμερα - Παιδικά Παραμύθια
Δεινόσαυροι Σε Αναμέτρηση
Τατιάνα Ραπακούλια, Κατερίνα Καρόγιαννη, Pop-Up, Ηλικία: 3, Σκληρό Εξώφυλλο
Παράδοσηέως Δευ, 28 Σεπ - Παιδικά Βιβλία Δραστηριοτήτων
Απίθανοι Δεινόσαυροι
Δήμητρα Παπαβασιλείου, Κατερίνα Καρόγιαννη
ΠαράδοσηΣήμερα
