1. Orijen Six Fish 11.4кг

    Orijen Six Fish 11.4кг

    с Риба, Без зърнени храни, без глутен

    122,00 €30,00 € - 103,90 € 8,85 €/кг
    Ad

    0

  2. Orijen Regional Red

    Orijen Regional Red

    с Телешко, Агнешко месо & Бизон, Без зърнени храни

    Опаковка: 2 / 6 / 11.4 кг
    123,98 €31,50 € - 118,64 € от 9 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  3. Orijen Small Breed 1.8кг

    Orijen Small Breed 1.8кг

    с Пуйка & Пилешко месо, Без зърнени храни

    28,81 €22,73 € - 49,35 € 10,97 €/кг
    Ad

    0

  4. Orijen Small Breed Marine Fish 1.8кг

    Orijen Small Breed Marine Fish 1.8кг

    с Херинга & Сьомга, Без зърнени храни

    34,01 €27,00 € 15 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  5. Orijen Puppy 11.4кг

    Orijen Puppy 11.4кг

    Кученца, с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни

    116,24 €25,73 € - 90,38 € 7,93 €/кг
    Ad

    0

  6. Orijen Fit & Trim

    Orijen Fit & Trim

    с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни, диета

    Опаковка: 2 / 11.4 кг
    115,00 €29,10 € - 96,75 € от 8,49 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  7. Orijen Puppy Large 11.4кг

    Orijen Puppy Large 11.4кг

    Кученца, с Пуйка & Пилешко месо, Без зърнени храни, без глутен

    105,00 €90,38 € 7,93 €/кг
    Ad

    0

  8. Orijen Tundra

    0

  9. Orijen 6кг

    Orijen 6кг

    с Месо, Агнешко месо, Патица & Риба, Без зърнени храни, без глутен

    123,16 € 20,53 €/кг

    0

  10. Orijen 2 кг

    Orijen 2 кг

    Възрастни Кучета, с Пилешко месо, Риба, Картофи, Пуйка, Черен дроб, Херинга, Птици, Тиква & Ябълка, Без зърнени храни

    36,00 € 18 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  11. Orijen Fit & Trim 2kg

    Orijen Fit & Trim 2kg

    с Пилешко месо, Пуйка, Херинга, Зеленчуци, Ябълка & Тиква, Диетични

    38,80 € 19,4 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  12. Orijen Large Breed Adult 11.4кг

    Orijen Large Breed Adult 11.4кг

    с Пилешко месо, Без зърнени храни

    153,90 € 13,5 €/кг

    0

  13. Orijen 11.4 кг

    Orijen 11.4 кг

    Възрастни Кучета, с Пилешко месо, Риба, Картофи, Пуйка, Черен дроб, Херинга, Птици, Тиква & Ябълка, Без зърнени храни

    127,00 € 11,14 €/кг

    0

  14. Orijen Regional 2 кг

    Orijen Regional 2 кг

    с Месо, Картофи, Говеждо месо, Бизон, Агнешко месо, Свинско месо, Черен дроб, Тиква & Ябълка, Без зърнени храни

    42,00 € 21 €/кг

    0

  15. Orijen Adult Dog 0.340кг

    Orijen Adult Dog 0.340кг

    с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни

    20,90 € 61,47 €/кг

    0

  16. Orijen Six Fish

    Orijen Six Fish

    с Риба, Без зърнени храни, без глутен

    Опаковка: 2 / 6 / 11.4 кг
    122,00 €30,00 € - 103,90 € от 8,85 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  17. Orijen Original 2кг

    Orijen Original 2кг

    с Пуйка, Пилешко месо & Риба, Без зърнени храни, без глутен

    33,00 €25,12 € - 92,55 € 8,12 €/кг
    Ad

    0

  18. Orijen Original

    Orijen Original

    с Пуйка, Пилешко месо & Риба, Без зърнени храни, без глутен

    Опаковка: 2 / 6 / 11.4 кг
    25,12 € - 92,55 € от 8,12 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  19. Orijen Puppy Small Breed 1.8кг

    Orijen Puppy Small Breed 1.8кг

    Кученца, с Пуйка, Пилешко месо & Сьомга, Без зърнени храни

    30,30 €24,60 € 13,67 €/кг
    Ad

    0

  20. Orijen Small Breed

    Orijen Small Breed

    с Пуйка & Пилешко месо, Без зърнени храни

    Опаковка: 1.8 / 4.5 кг
    28,81 €22,73 € - 49,35 € от 10,97 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  21. Orijen Senior 2кг

    Orijen Senior 2кг

    Възрастни Кучета, с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни, диета

    36,00 €27,00 € - 95,25 € 8,36 €/кг
    Ad

    0

  22. Orijen Puppy

    Orijen Puppy

    Кученца, с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни

    Опаковка: 2 / 6 / 11.4 кг
    116,24 €25,73 € - 90,38 € от 7,93 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  23. Orijen Puppy Large 11.4кг

    Orijen Puppy Large 11.4кг

    Кученца, с Пуйка & Пилешко месо, Без зърнени храни, без глутен

    105,00 €90,38 € 7,93 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  24. Orijen Puppy Small Breed 1.8кг

    Orijen Puppy Small Breed 1.8кг

    Кученца, с Пуйка, Пилешко месо & Сьомга, Без зърнени храни

    30,30 €24,60 € 13,67 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  25. Orijen Senior

    Orijen Senior

    Възрастни Кучета, с Пилешко месо & Пуйка, Без зърнени храни, диета

    Опаковка: 2 / 6 / 11.4 кг
    36,00 €27,00 € - 95,25 € от 8,36 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Κέρδισέ τα