
Stuzzy Υγρή Τροφή 100gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd0,99 € 9,9 €/kg



Stuzzy Chunks Veal Green Beans Wet Dog Food 100 G
Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd0,99 € 9,9 €/kg

Stuzzy Υγρή Τροφή 300gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Κουνέλι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,29 € 7,63 €/kgStuzzy Monoprotein Veal Chard Wet Dog Food 150 G
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
3,10 € 20,67 €/kgStuzzy Monoprotein Ham Wet Dog Food 150 G
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
6,90 € 46 €/kgStuzzy Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Αγριογούρουνο, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
4,96 € 12,4 €/kgStuzzy Υγρή Τροφή 150gr
4,90 € 32,67 €/kgStuzzy Υγρή Τροφή 150gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Βατόμουρα, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
3,10 € 20,67 €/kgStuzzy Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Κρέας, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
4,84 € 12,1 €/kgStuzzy Υγρή Τροφή 100gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ0,99 € 9,9 €/kgStuzzy Monoprotein Puppy Veal Wet Dog Food 150 G
Κουτάβια, με Κρέας, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
3,10 € 20,67 €/kgStuzzy Chunks Veal Green Beans Wet Dog Food 100 G
Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ0,99 € 9,9 €/kg





















