

Dolina Noteci Υγρή Τροφή 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Κρέας, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,72 € 5,44 €/kg

Dolina Noteci Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Κρέας, Λαχανικά & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,00 € 5 €/kg
Dolina Noteci Piper 800gr
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,96 € - 3,90 € 2,99 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd
Dolina Noteci Piper Platinum Pure 150gr
Ενήλικοι Σκύλοι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,09 € - 2,20 € από 13,93 €/kg
Dolina Noteci Piper 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι
1,70 € - 2,90 € 4,88 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdDolina Noteci Piper Platinum Pure 150gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,20 € 14,67 €/kgDolina Noteci Piper 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά
1,88 € - 3,89 € 4,61 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdDolina Noteci Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Συκώτι, Βοδινό & Πατάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,00 € 5 €/kgDolina Noteci Υγρή Τροφή 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη
2,90 € 5,8 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAdDolina Noteci Υγρή Τροφή 800gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Ελάφι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,55 € 4,44 €/kgDolina Noteci Υγρή Τροφή 800gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Γαλοπούλα, Μπρόκολο & Λαχανικά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,89 € 4,86 €/kgDolina Noteci Υγρή Τροφή 800gr
με Πάπια, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,72 € 4,65 €/kgDolina Noteci Rafi 24x400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Κρέας & Χοιρινό, χωρίς Σιτηρά
70,03 € 7,3 €/kgDolina Noteci Premium
Ενήλικοι Σκύλοι, με Χοιρινό, Συκώτι, Σολομό, Ρύζι, Κοτόπουλο & Γαλοπούλα
Συσκευασία: 400 / 800 gr
Τεμάχια: 1 / 128,90 € - 111,36 € από 11,6 €/kgDolina Noteci Premium 24x400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Πάπια, Κολοκύθα, Βοδινό & Χοιρινό, χωρίς Σιτηρά
120,54 € 12,56 €/kgDolina Noteci Premium Rich 12x800gr
98,79 € 10,29 €/kgDolina Noteci Piper 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,00 € 5 €/kgDolina Noteci Premium 24x400gr
με Γαλοπούλα, Κρέας, Βοδινό, Συκώτι, Χοιρινό, Καρότο & Ρύζι, Διαίτης
142,36 € 14,83 €/kgDolina Noteci Piper 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,30 € - 2,67 € 4,6 €/kgDolina Noteci Premium 10x500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Πάπια, Βοδινό & Κρέας
52,80 € 10,56 €/kgDolina Noteci Rafi 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βατόμουρα, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
2,53 € - 2,90 € 5,06 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdDolina Noteci Rafi 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βατόμουρα & Βοδινό, χωρίς Σιτηρά
2,66 € 5,32 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdDolina Noteci Υγρή Τροφή 12x800gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Γαλοπούλα, Κρέας, Χοιρινό, Βοδινό & Ρύζι, Διαίτης
71,17 € 7,41 €/kgDolina Noteci Rafi
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά
Συσκευασία: 400 / 800 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,60 € - 3,81 € από 4 €/kgDolina Noteci Rafi
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Συσκευασία: 400 / 500 / 800 gr1,80 € - 3,80 € από 4,5 €/kgDolina Noteci Υγρή Τροφή 12x800gr
με Βοδινό, Κοτόπουλο, Χοιρινό, Κρέας & Ρύζι, χωρίς Σιτηρά
68,88 € 7,18 €/kgDolina Noteci Υγρή Τροφή 12x800gr
με Κοτόπουλο, Κρέας, Χοιρινό, Βοδινό, Συκώτι, Καρότο & Ρύζι
112,51 € 11,72 €/kgDolina Noteci Rafi Classic
Ενήλικοι Σκύλοι
Συσκευασία: 800 / 1240 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,63 € - 5,27 € από 4,25 €/kgDolina Noteci Piper
Ενήλικοι Σκύλοι
Συσκευασία: 400 / 800 gr
Τεμάχια: 1 / 24Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,90 € - 3,90 € από 0,21 €/kgDolina Noteci Piper
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά
Συσκευασία: 400 / 800 gr1,88 € - 3,89 € από 4,61 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ- Κορυφαίο Χρηστών
Dolina Noteci Piper
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Συσκευασία: 400 / 800 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,96 € - 3,90 € από 2,99 €/kgDolina Noteci Piper 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,00 € 5 €/kgDolina Noteci Rafi 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βατόμουρα, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
2,53 € - 2,90 € από 5,06 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτDolina Noteci Rafi 500gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βατόμουρα & Βοδινό, χωρίς Σιτηρά
2,66 € 5,32 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ





















