1. Dolina Noteci Rafi 400гр

    Dolina Noteci Rafi 400гр

    Без зърнени храни

    Ad

    0

  2. Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    с Говеждо месо & Месо, Без зърнени храни, без глутен

    2,72 € 5,44 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  3. Dolina Noteci Rafi 400гр

    Dolina Noteci Rafi 400гр

    Без зърнени храни, без глутен

    1,80 € - 3,80 € 4,5 €/кг
    Ad

    0

  4. Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    с Пилешко месо, Месо, Зеленчуци & Ориз, без Глутен

    2,00 € 5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  5. Dolina Noteci Piper 800гр

    Dolina Noteci Piper 800гр

    Без зърнени храни, без глутен

    1,96 € - 3,90 € 2,99 €/кг
    Ad

    0

  6. Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    Възрастни кучета

    Бройки: 1 / 5
    2,09 € - 2,20 € от 13,93 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  7. Dolina Noteci Piper 500гр

    Dolina Noteci Piper 500гр

    Възрастни кучета

    1,70 € - 2,90 € 4,88 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  8. Dolina Noteci Pure 400гр

    Dolina Noteci Pure 400гр

    с Говеждо месо & Ориз

    2,60 € 6,5 €/кг

    0

  9. Dolina Noteci Piper Platinum Pure 400гр

    Dolina Noteci Piper Platinum Pure 400гр

    с Говеждо месо & Ориз

    3,10 € 7,75 €/кг

    0

  10. Dolina Noteci Piper Platinum Pure 150гр

    Dolina Noteci Piper Platinum Pure 150гр

    с Пилешко месо & Ориз, без Глутен

    2,20 € 14,67 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  11. Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    без Глутен

    3,10 € 7,75 €/кг

    0

  12. Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    Dolina Noteci Piper Platinum Pure

    Възрастни кучета

    2,60 € - 3,10 € от 6,5 €/кг

    0

  13. Dolina Noteci Rafi Mix Течна Храна за Кучета 24x400гр

    0

  14. Dolina Noteci Течна Храна 10x800гр

    Dolina Noteci Течна Храна 10x800гр

    с Месо & Патица, Без зърнени храни

    65,43 € 8,18 €/кг

    0

  15. Dolina Noteci Rafi

    Dolina Noteci Rafi

    с Месо

    68,88 € - 70,03 € от 6,89 €/кг

    0

  16. Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    с Патица

    2,10 € 5,25 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  17. Dolina Noteci Piper 800гр

    Dolina Noteci Piper 800гр

    Възрастни кучета

    1,90 € - 3,90 € 0,21 €/кг
    Ad

    0

  18. Dolina Noteci Премиум Течна Храна За Кученца С Говеждо Месо, Месо, Пилешко И Турция 24x400гр

    0

  19. Dolina Noteci Piper 400гр

    Dolina Noteci Piper 400гр

    Без зърнени храни

    1,88 € - 3,89 € 4,61 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  20. Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    0

  21. Dolina Noteci Rafi 400гр

    Dolina Noteci Rafi 400гр

    Без зърнени храни

    1,63 € - 2,20 € 4,08 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  22. Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    с Черен дроб, Говеждо месо & Картофи

    2,00 € 5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  23. Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    с Пилешко месо, без Глутен

    2,90 € 5,8 €/кг
    Ad

    0

  24. Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    с Елен, без Глутен

    3,55 € 4,44 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  25. Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    с Пуйка, Броколи & Зеленчуци

    3,89 € 4,86 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  26. Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 800гр

    с Патица, Без зърнени храни, без глутен

    3,72 € 4,65 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  27. Dolina Noteci Rafi 24x400гр

    Dolina Noteci Rafi 24x400гр

    с Говеждо месо, Месо & Свинско месо, Без зърнени храни

    70,03 € 7,3 €/кг

    0

  28. Dolina Noteci Premium

    Dolina Noteci Premium

    с Свинско месо, Черен дроб, Сьомга, Ориз, Пилешко месо & Пуйка

    Опаковка: 400 / 800 гр
    Бройки: 1 / 12
    8,90 € - 111,36 € от 11,6 €/кг

    0

  29. Dolina Noteci Premium 24x400гр Мокра Храна За Котки

    Dolina Noteci Premium 24x400гр Мокра Храна За Котки

    с Патица, Тиква, Говеждо месо & Свинско месо, Без зърнени храни

    120,54 € 12,56 €/кг

    0

  30. Dolina Noteci Течна Храна 24x400гр

    Dolina Noteci Течна Храна 24x400гр

    с Елен, Месо & Говеждо месо

    67,73 € 7,06 €/кг

    0

  31. Dolina Noteci Пюр

    Dolina Noteci Пюр

    с Дива свиня, Месо & Черен дроб

    Опаковка: 400 / 800 гр
    Бройки: 1 / 6
    11,90 € - 112,51 € от 23,44 €/кг

    0

  32. Dolina Noteci Premium Rich 12x800гр Течна Храна За Кучета

    0

  33. Dolina Noteci Piper 400гр

    Dolina Noteci Piper 400гр

    с Месо, без Глутен

    2,00 € 5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  34. Dolina Noteci Premium 24x400гр Мокра Храна За Котки

    Dolina Noteci Premium 24x400гр Мокра Храна За Котки

    с Пуйка, Месо, Говеждо месо, Черен дроб, Свинско месо, Морков & Ориз, Диетични

    142,36 € 14,83 €/кг

    0

  35. Dolina Noteci Piper 500гр

    Dolina Noteci Piper 500гр

    Без зърнени храни

    2,30 € - 2,67 € 4,6 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  36. Dolina Noteci Premium 10x500гр Течна Храна За Кучета

    Dolina Noteci Premium 10x500гр Течна Храна За Кучета

    с Пилешко месо, Патица, Говеждо месо & Месо

    52,80 € 10,56 €/кг

    0

  37. Dolina Noteci Пате 500гр

    Dolina Noteci Пате 500гр

    с Боровинки, Без зърнени храни, без глутен

    2,53 € - 2,90 € 5,06 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  38. Dolina Noteci Премиум Течна Храна За Кучета В Чантичка С Патица И Тиква 20x150гр

    0

  39. Dolina Noteci Rafi 500гр

    Dolina Noteci Rafi 500гр

    с Боровинки & Говеждо месо, Без зърнени храни

    2,66 € 5,32 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  40. Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 400гр

    с Говеждо месо

    2,00 € 5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  41. Dolina Noteci Premium

    0

  42. Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    с Пуйка, Месо, Свинско месо, Говеждо месо & Ориз, Диетични

    71,17 € 7,41 €/кг

    0

  43. Dolina Noteci Rich

    Dolina Noteci Rich

    с Месо

    110,21 € - 112,51 € от 11,48 €/кг

    0

  44. Dolina Noteci Rafi

    Dolina Noteci Rafi

    Без зърнени храни

    Опаковка: 400 / 800 гр
    1,60 € - 3,81 € от 4 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  45. Dolina Noteci Rich 12x800гр

    Dolina Noteci Rich 12x800гр

    с Месо, Без зърнени храни

    112,51 € 11,72 €/кг

    0

  46. Dolina Noteci Premium

    Dolina Noteci Premium

    Без зърнени храни

    115,95 € - 122,84 € от 12,08 €/кг

    0

  47. Dolina Noteci Rafi

    Dolina Noteci Rafi

    Без зърнени храни, без глутен

    Опаковка: 400 / 500 / 800 гр
    1,80 € - 3,80 € от 4,5 €/кг

    0

  48. Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    с Говеждо месо, Пилешко месо, Свинско месо, Месо & Ориз, Без зърнени храни

    68,88 € 7,18 €/кг

    0

  49. Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    Dolina Noteci Течна Храна 12x800гр

    с Пилешко месо, Месо, Свинско месо, Говеждо месо, Черен дроб, Морков & Ориз

    112,51 € 11,72 €/кг

    0

  50. Dolina Noteci Rafi Classic

    Dolina Noteci Rafi Classic

    с Месо

    Опаковка: 800 / 1240 гр.
    3,63 € - 5,27 € от 4,25 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  51. Dolina Noteci Piper

    0

  52. Dolina Noteci Piper

    Dolina Noteci Piper

    Възрастни кучета

    Опаковка: 400 / 800 гр
    Бройки: 1 / 24
    1,90 € - 3,90 € от 0,21 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  53. Dolina Noteci Piper

    Dolina Noteci Piper

    Без зърнени храни

    Опаковка: 400 / 800 гр
    1,88 € - 3,89 € от 4,61 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  54. Най-високо оценен от потребителите
    Dolina Noteci Piper
    Най-високо оценен от потребителите

    Dolina Noteci Piper

    Без зърнени храни

    2,30 € - 2,67 € от 4,6 €/кг

    0

    Отличен пастет, кучето го обожава, ближе чинията.
    5

    1 членове намериха тази рецензия за полезна

    Yaggi

    Yaggi

  55. Dolina Noteci Piper

    Dolina Noteci Piper

    Без зърнени храни, без глутен

    Опаковка: 400 / 800 гр
    1,96 € - 3,90 € от 2,99 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  56. Dolina Noteci Rafi

    Dolina Noteci Rafi

    Без зърнени храни

    1,63 € - 2,20 € от 4,08 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  57. Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    Dolina Noteci Мокра Храна 500гр

    с Пилешко месо, без Глутен

    2,50 € 5 €/кг

    0

  58. Dolina Noteci Piper 400гр

    Dolina Noteci Piper 400гр

    с Месо, без Глутен

    2,00 € 5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  59. Dolina Noteci Rafi

    Dolina Noteci Rafi

    с Боровинки, Без зърнени храни, без глутен

    2,53 € - 2,90 € от 5,06 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  60. Dolina Noteci Rafi 500гр

    Dolina Noteci Rafi 500гр

    с Боровинки & Говеждо месо, Без зърнени храни

    2,66 € 5,32 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0