1. Trixie Dog Treat Tube Shape Small Breeds 10cm 17g 100 Pieces

    Trixie Dog Treat Tube Shape Small Breeds 10cm 17g 100 Pieces

    with: Chicken

    0,58 € 34,12 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  2. Trixie Premio Drumsticks

    0

  3. Trixie Dog Stick 17gr

    Trixie Dog Stick 17gr

    0,58 € 34,12 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  4. Trixie Stripes

    Trixie Stripes

    with: Chicken / Meat

    20 / 75 / 100 gr
    3,18 € 42,4 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  5. Trixie Premio Duckies Treat 100gr

    Trixie Premio Duckies Treat 100gr

    with: Meat / Duck

    0,60 € 6 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  6. Trixie Roll With Flash

    0

  7. Trixie Buffalo Horn Teether Dog Horn Large Breeds

    0

  8. Trixie

    Trixie

    Gluten Free

    65 / 75 / 80 / 100 / 300 / 500 gr
    3,80 € 47,5 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  9. Trixie

    0

  10. Trixie

    0

  11. Trixie Dog Treat 100g

    Trixie Dog Treat 100g

    with: Chicken, Gluten Free

    4,90 € 49 €/kg

    0

  12. Trixie

    Trixie

    65 / 75 / 80 / 100 / 120 gr
    2,89 € 36,13 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  13. Trixie

    Trixie

    with: Rabbit

    7,71 € 51,4 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  14. Trixie

    Trixie

    with: Beef / Chicken / Lamb / Meat / Duck, Gluten Free

    18,09 € 45,23 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  15. Trixie Chew Horn Dog Treat

    Trixie Chew Horn Dog Treat

    with: Buffalo

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  16. Trixie Soft

    0

  17. Trixie Premio Dog Treats in Stick 22g

    Trixie Premio Dog Treats in Stick 22g

    with: Chicken

    1,17 € 53,18 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  18. Trixie Treat

    0

  19. Trixie Treat For Puppies 100gr

    Trixie Treat For Puppies 100gr

    Gluten Free

    5,70 € 57 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  20. Trixie Dog Stick 35gr 100 Pieces

    Trixie Dog Stick 35gr 100 Pieces

    with: Liver / Poultry / Meat / Duck / Chicken, Gluten Free

    114,16 € 3.261,71 €/kg

    0

  21. Trixie Premio Creme Dog Treat 110gr

    0

  22. Trixie Chewing Dog Treat Medium Breeds 95gr

    0

  23. Trixie Black Chocolate Dog Treat 100gr

    0

  24. Trixie Chewing Dog Treat Small Breeds 45g

    0

  25. Trixie Dog Stick 60g 50 Pieces

    Trixie Dog Stick 60g 50 Pieces

    with: Liver / Poultry

    99,38 € 1.656,33 €/kg

    0

  26. Trixie Treat 50 Pieces

    Trixie Treat 50 Pieces

    with: Chicken

    30 / 70 gr
    109,05 € 1.557,86 €/kg

    0

  27. Trixie Heart

    0

  28. Trixie Dog Treat 35gr 50 Pieces

    Trixie Dog Treat 35gr 50 Pieces

    with: Beef / Calf / Meat / Chicken, Gluten Free

    72,86 € 2.081,71 €/kg

    0

  29. Trixie Dog Treat With Chicken And Meat 70gr 50 Pieces

    0

  30. Trixie Fur Treat Dog Snack 500g

    Trixie Fur Treat Dog Snack 500g

    with: Rabbit / Rabbit

    20,90 € 41,8 €/kg

    0

  31. Trixie Treat Dog Treat 100g 50 Pieces

    Trixie Treat Dog Treat 100g 50 Pieces

    with: Chicken

    200,98 € 2.009,8 €/kg
    Free delivery

    0

  32. Trixie Popcorn

    Trixie Popcorn

    with: Chicken / Meat, Gluten Free

    50 / 1300 gr
    20,90 € 16,08 €/kg

    0

  33. Trixie Drops Treat 75gr

    Trixie Drops Treat 75gr

    2,91 € 38,8 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  34. Trixie Dog Biscuit 100g

    Trixie Dog Biscuit 100g

    with: Chicken

    7,90 € 79 €/kg

    0

  35. Trixie Premio Bites Dog Treat 100gr

    Trixie Premio Bites Dog Treat 100gr

    4,41 € 44,1 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  36. Trixie Dog Treats Ice Cream 50g 50 Pieces

    0

  37. Trixie Dog Treat

    Trixie Dog Treat

    with: Bacon

    Ad

    0

  38. Trixie Denta Fun Treat 100 g

    Trixie Denta Fun Treat 100 g

    with: Rabbit / Rabbit

    4,70 € 47 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  39. Trixie Buffalo Horn Dog Teether Medium Breeds

    0

  40. Trixie

    Trixie

    with: Chicken / Meat, Gluten Free

    85 / 165 gr
    9,90 € 116,47 €/kg

    0

  41. Trixie Dog Treats Stick for Dogs with Chicken 40gr

    0

  42. Trixie Dog Treats Stick Dog Gluten Free With Poultry Liver Chicken Meat Duck Beef And Rice 95gr 40 Pieces

    Trixie Dog Treats Stick Dog Gluten Free With Poultry Liver Chicken Meat Duck Beef And Rice 95gr 40 Pieces

    with: Poultry / Liver / Chicken / Meat / Duck / Beef / Rice, Gluten Free

    116,62 € 1.227,58 €/kg

    0

  43. Trixie

    0

  44. Trixie Dog Treat Tube Shape Small Breeds 10cm 17g 100 Pieces

    0

  45. Trixie

    Trixie

    with: Chicken

    92,35 € 8.395,46 €/kg

    0

  46. Trixie Premio Dog Treats in Stick for Dogs with Bacon Duck and Beef 80gr

    0

  47. Trixie Treat 17 g 50 Pieces

    Trixie Treat 17 g 50 Pieces

    0,58 € 34,12 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  48. Trixie Dog Treat With Chicken And Carrot 30gr 30 Pieces

    0

  49. Trixie Dog Treat 100gr

    Trixie Dog Treat 100gr

    with: Chicken

    4,00 € 40 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  50. Trixie Premio

    Trixie Premio

    with: Meat / Duck

    17 / 100 gr
    0,60 € 6 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  51. Trixie Premio Drumsticks Dog Treats

    Trixie Premio Drumsticks Dog Treats

    with: Rabbit / Rabbit / Meat

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  52. Trixie Buffalo Horn Teether Dog Horn Large Breeds

    0

  53. Trixie Treat For Puppies 100gr

    0

  54. Trixie Premio Dog Treats in Stick 22g

    Trixie Premio Dog Treats in Stick 22g

    with: Chicken

    1,17 € 53,18 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  55. Trixie Treat

    0

  56. Trixie

    0

  57. Trixie

    Trixie

    with: Chocolate

    30 / 100 gr
    2,50 € 25 €/kg

    0

  58. Trixie

    0

  59. Trixie Dog Treat

    Trixie Dog Treat

    with: Bacon

    0

  60. Trixie Buffalo Horn Teether

    Trixie Buffalo Horn Teether

    with: Buffalo

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0