
Fish4Dogs Λιχουδιά Σκύλου Αυτί 100gr
με: Ψάρι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,75 € 47,5 €/kg
Fish4Dogs Wraps Λιχουδιά Σκύλου Αυτί 100gr
με: Μπανάνα / Ψάρι, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,00 € 50 €/kg

Fish4Dogs Skin & Coat Mackerel Morsels Μπισκότο Σκύλου 225gr
με: Ψάρι, Διαίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,00 € 22,22 €/kg
Fish4Dogs Super Stars Μπισκότο Σκύλου Μικρόσωμων Φυλών 150gr
με: Σαρδέλα, Διαίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,50 € 30 €/kg

Fish4Dogs Salmon Bites Λιχουδιά για Κουτάβια 80gr
με: Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd5,70 € 71,25 €/kgFish4Dogs Super Stars Μπισκότο για Κουτάβια 150gr
με: Σαρδέλα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,75 € 31,67 €/kgFish4Dogs Super Stars Μπισκότο Σκύλου Μικρόσωμων Φυλών 150gr
με: Σαρδέλα, Διαίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,50 € 30 €/kg