1. Trixie Λιχουδιά Σκύλου Πούρο Μικρόσωμων Φυλών 10εκ. 17gr 100τμχ

    Trixie Λιχουδιά Σκύλου Πούρο Μικρόσωμων Φυλών 10εκ. 17gr 100τμχ

    με: Κοτόπουλο

    0,58 € 34,12 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  2. Trixie Premio Drumsticks Λιχουδιά 5τμχ

    0

  3. Trixie σε Stick Σκύλου 17gr

    Trixie σε Stick Σκύλου 17gr

    0,58 € 34,12 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  4. Trixie Stripes Λιχουδιά Μικρόσωμων Φυλών 10εκ.

    0

  5. Trixie Premio Duckies Λιχουδιά 100gr

    Trixie Premio Duckies Λιχουδιά 100gr

    με: Κρέας / Πάπια

    0,60 € 6 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  6. Trixie Roll With Flash Λιχουδιά Μεσαίων Φυλών με Γάλα

    0

  7. Trixie Buffalo Horn Teether Κέρατο Σκύλου Μεγαλόσωμων Φυλών

    0

  8. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    χωρίς Γλουτένη

    65 / 75 / 80 / 100 / 300 / 500 gr
    3,80 € 47,5 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  9. Trixie Λιχουδιά

    0

  10. Trixie Λιχουδιά

    0

  11. Trixie Λιχουδιά 100gr

    Trixie Λιχουδιά 100gr

    με: Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη

    4,90 € 49 €/kg

    0

  12. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    65 / 75 / 80 / 100 / 120 gr
    2,89 € 36,13 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  13. Trixie Λιχουδιά 4εκ. 150gr

    Trixie Λιχουδιά 4εκ. 150gr

    με: Κουνέλι

    7,71 € 51,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  14. Trixie Λιχουδιά 400gr

    Trixie Λιχουδιά 400gr

    με: Βοδινό / Κοτόπουλο / Αρνί / Κρέας / Πάπια, χωρίς Γλουτένη

    18,09 € 45,23 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  15. Trixie Chew Horn Dog Treat Κέρατο Σκύλου

    Trixie Chew Horn Dog Treat Κέρατο Σκύλου

    με: Βουβάλι

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  16. Trixie Soft Λιχουδιά

    0

  17. Trixie Premio σε Stick Σκύλου 22gr

    Trixie Premio σε Stick Σκύλου 22gr

    με: Κοτόπουλο

    1,17 € 53,18 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  18. Trixie Treat Λιχουδιά 35gr 60τμχ

    0

  19. Trixie Treat για Κουτάβια 100gr

    Trixie Treat για Κουτάβια 100gr

    χωρίς Γλουτένη

    5,70 € 57 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  20. Trixie σε Stick Σκύλου 35gr 100τμχ

    Trixie σε Stick Σκύλου 35gr 100τμχ

    με: Συκώτι / Πουλερικά / Κρέας / Πάπια / Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη

    102,23 € 2.920,86 €/kg

    0

  21. Trixie Premio Creme Λιχουδιά 110gr

    0

  22. Trixie Chewing Λιχουδιά Μεσαίων Φυλών 95gr

    0

  23. Trixie Black Chocolate Λιχουδιά 100gr

    0

  24. Trixie Chewing Λιχουδιά Μικρόσωμων Φυλών 45gr

    0

  25. Trixie σε Stick Σκύλου 60gr 50τμχ

    Trixie σε Stick Σκύλου 60gr 50τμχ

    με: Συκώτι / Πουλερικά

    89,01 € 1.483,5 €/kg

    0

  26. Trixie Λιχουδιά 50τμχ

    Trixie Λιχουδιά 50τμχ

    με: Κοτόπουλο

    30 / 70 gr
    97,67 € 1.395,29 €/kg

    0

  27. Trixie Heart Λιχουδιά

    0

  28. Trixie Λιχουδιά 35gr 50τμχ

    Trixie Λιχουδιά 35gr 50τμχ

    με: Βοδινό / Μοσχάρι / Κρέας / Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη

    65,27 € 1.864,86 €/kg

    0

  29. Trixie Λιχουδιά 70gr 50τμχ

    Trixie Λιχουδιά 70gr 50τμχ

    με: Κοτόπουλο / Κρέας

    87,20 € 1.245,71 €/kg

    0

  30. Trixie Fur Treat Λιχουδιά 500gr

    Trixie Fur Treat Λιχουδιά 500gr

    με: Κουνέλι / Λαγό

    17,32 € 34,64 €/kg

    0

  31. Trixie Treat Λιχουδιά 100gr 50τμχ

    Trixie Treat Λιχουδιά 100gr 50τμχ

    με: Κοτόπουλο

    179,95 € 1.799,5 €/kg
    Δωρεάν παράδοση

    0

  32. Trixie Popcorn Λιχουδιά

    Trixie Popcorn Λιχουδιά

    με: Κοτόπουλο / Κρέας, χωρίς Γλουτένη

    50 / 1300 gr
    17,02 € 13,09 €/kg

    0

  33. Trixie Drops Λιχουδιά 75gr

    Trixie Drops Λιχουδιά 75gr

    2,91 € 38,8 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  34. Trixie Treat Λιχουδιά 90τμχ

    Trixie Treat Λιχουδιά 90τμχ

    με: Κολοκύθα / Κοτόπουλο

    0

  35. Trixie Premio Bites Λιχουδιά 100gr

    Trixie Premio Bites Λιχουδιά 100gr

    4,41 € 44,1 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  36. Trixie Μπισκότο Σκύλου 100gr

    Trixie Μπισκότο Σκύλου 100gr

    με: Κοτόπουλο

    6,38 € 63,8 €/kg

    0

  37. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    με: Μπέικον

    Ad

    0

  38. Trixie Παγωτό Σκύλου 50gr 50τμχ

    Trixie Παγωτό Σκύλου 50gr 50τμχ

    με: Κοτόπουλο

    96,45 € 1.929 €/kg

    0

  39. Trixie Buffalo Horn Teether Κέρατο Σκύλου Μεσαίων Φυλών

    0

  40. Trixie Fur Treat Λιχουδιά Σκύλου Αυτί 100gr

    Trixie Fur Treat Λιχουδιά Σκύλου Αυτί 100gr

    με: Κουνέλι / Λαγό

    4,70 € 47 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  41. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    με: Κοτόπουλο / Κρέας, χωρίς Γλουτένη

    85 / 165 gr
    9,90 € 116,47 €/kg

    0

  42. Trixie σε Stick Σκύλου 40gr

    Trixie σε Stick Σκύλου 40gr

    με: Κοτόπουλο

    3,90 € 97,5 €/kg

    0

  43. Trixie σε Stick Σκύλου 95gr 40τμχ

    Trixie σε Stick Σκύλου 95gr 40τμχ

    με: Πουλερικά / Συκώτι / Κοτόπουλο / Κρέας / Πάπια / Βοδινό / Ρύζι, χωρίς Γλουτένη

    104,44 € 1.099,37 €/kg

    0

  44. Trixie Λιχουδιά Σκύλου Πούρο Μικρόσωμων Φυλών 10εκ. 17gr 100τμχ

    Trixie Λιχουδιά Σκύλου Πούρο Μικρόσωμων Φυλών 10εκ. 17gr 100τμχ

    με: Κοτόπουλο

    0,58 € 34,12 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  45. Trixie Λιχουδιά 12εκ. 35gr

    0

  46. Trixie Λιχουδιά Σκύλου Πούρο 12εκ. 11gr

    0

  47. Trixie Λιχουδιά 17gr

    Trixie Λιχουδιά 17gr

    0,58 € 34,12 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  48. Trixie Premio σε Stick Σκύλου 80gr

    Trixie Premio σε Stick Σκύλου 80gr

    με: Μπέικον / Πάπια / Βοδινό

    5,09 € 63,63 €/kg

    0

  49. Trixie Treat Λιχουδιά 30gr 30τμχ

    Trixie Treat Λιχουδιά 30gr 30τμχ

    με: Κοτόπουλο / Καρότο

    35,96 € 1.198,67 €/kg

    0

  50. Trixie Premio Λιχουδιά 100gr

    Trixie Premio Λιχουδιά 100gr

    με: Κρέας / Πάπια

    0,60 € 6 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  51. Trixie Λιχουδιά 100gr

    Trixie Λιχουδιά 100gr

    με: Κοτόπουλο

    4,00 € 40 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  52. Trixie Buffalo Horn Teether Κέρατο Σκύλου Μεγαλόσωμων Φυλών

    0

  53. Trixie Treat για Κουτάβια 100gr

    Trixie Treat για Κουτάβια 100gr

    χωρίς Γλουτένη

    4,99 € 49,9 €/kg

    0

  54. Trixie Premio σε Stick Σκύλου 22gr

    Trixie Premio σε Stick Σκύλου 22gr

    με: Κοτόπουλο

    1,17 € 53,18 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  55. Trixie Treat Λιχουδιά

    0

  56. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    30 / 75 / 80 / 110 / 300 / 500 gr
    4,89 € 44,46 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  57. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    με: Σοκολάτα

    30 / 100 gr
    2,50 € 25 €/kg

    0

  58. Trixie Λιχουδιά

    0

  59. Trixie Λιχουδιά

    Trixie Λιχουδιά

    με: Μπέικον

    0

  60. Trixie Buffalo Horn Teether Κέρατο Σκύλου Μεσαίων Φυλών 13εκ.

    0

Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Κέρδισέ τα