1. Trixie Recompensă Câine Tub Pentru Rase Mici 10cm 17g 100buc

    Trixie Recompensă Câine Tub Pentru Rase Mici 10cm 17g 100buc

    cu: Pui

    0,58 € 34,12 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Trixie

    Trixie

    66,90 € 3.935,29 €/kg

    0

  3. Trixie Premio Duckies Recompensă 100gr

    Trixie Premio Duckies Recompensă 100gr

    cu: Carne / Rață

    0,60 € 6 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Trixie Premio Drumsticks

    0

  5. Trixie Buffalo Horn Teether Corn Pentru Câini De Rase Mari

    0

  6. Trixie Stripes

    Trixie Stripes

    cu: Pui / Carne

    20 / 75 / 100 gr
    3,18 € 42,4 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. Trixie Premio Stick Pentru Câine 22gr

    Trixie Premio Stick Pentru Câine 22gr

    cu: Pui

    1,17 € 53,18 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Trixie Roll With Flash

    0

  9. Trixie

    Trixie

    Fără gluten

    65 / 75 / 80 / 100 / 300 / 500 gr
    3,80 € 47,5 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Trixie

    0

  11. Trixie

    0

  12. Trixie

    Trixie

    65 / 75 / 80 / 100 / 120 gr
    2,89 € 36,13 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Trixie

    Trixie

    cu: Iepure

    7,71 € 51,4 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. Trixie

    Trixie

    cu: Carne de vită / Pui / Miel / Carne / Rață, Fără gluten

    18,09 € 45,23 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  15. Trixie Recompensă De Mestecat Corn Pentru Câini

    0

  16. Trixie Soft

    0

  17. Trixie Recompense Pentru Căței 100gr

    Trixie Recompense Pentru Căței 100gr

    Fără gluten

    5,70 € 57 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Trixie Treat

    0

  19. Trixie Premio Creme Recompensă 110gr

    0

  20. Trixie Stick Pentru Câine 35gr 100 Bucăți

    Trixie Stick Pentru Câine 35gr 100 Bucăți

    cu: Ficat / Păsări de curte / Carne / Rață / Pui, Fără gluten

    102,29 € 2.922,57 €/kg

    0

  21. Trixie Ciocolată Neagră Recompensă 100gr

    0

  22. Trixie Recompensă De Mestecat Pentru Rase Medii 95gr

    0

  23. Trixie Drops Recompensă 75gr

    Trixie Drops Recompensă 75gr

    2,91 € 38,8 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. Trixie Recompensă De Mestecat Pentru Rase Mici 45gr

    0

  25. Trixie Stick Pentru Câini 60gr 50 Bucăți

    Trixie Stick Pentru Câini 60gr 50 Bucăți

    cu: Ficat / Păsări de curte

    89,05 € 1.484,17 €/kg

    0

  26. Trixie Recompense 50 Bucăți

    0

  27. Trixie Heart

    0

  28. Trixie Recompensă 35gr 50 Bucăți

    Trixie Recompensă 35gr 50 Bucăți

    cu: Carne de vită / Vițel / Carne / Pui, Fără gluten

    65,31 € 1.866 €/kg

    0

  29. Trixie Recompensă Pentru Câini Cu Pui Și Carne 70gr 50 Bucăți

    0

  30. Trixie Fur Treat Recompensă 500gr

    Trixie Fur Treat Recompensă 500gr

    cu: Iepure / Urechiat

    17,34 € 34,68 €/kg

    0

  31. Trixie Treat Recompensă 100gr 50 Bucăți

    Trixie Treat Recompensă 100gr 50 Bucăți

    cu: Pui

    180,03 € 1.800,3 €/kg
    Gratuită livrare

    0

  32. Trixie Popcorn

    Trixie Popcorn

    cu: Pui / Carne, Fără gluten

    50 / 1300 gr
    17,04 € 13,11 €/kg

    0

  33. Trixie Premio Bites Recompensă 100gr

    Trixie Premio Bites Recompensă 100gr

    4,41 € 44,1 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  34. Trixie Biscuiți Câine 100gr

    0

  35. Trixie Recompensă

    Trixie Recompensă

    cu: Bacon

    Ad

    0

  36. Trixie Înghețată Pentru Câini 50gr 50 Bucăți

    0

  37. Trixie Corn De Bivol Pentru Câini Rase Medii

    0

  38. Trixie Fur Treat Recompensă Câine Ureche 100gr

    Trixie Fur Treat Recompensă Câine Ureche 100gr

    cu: Iepure / Urechiat

    4,70 € 47 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  39. Trixie Recompensă 100gr

    Trixie Recompensă 100gr

    cu: Pui, Fără gluten

    4,90 € 49 €/kg
    Ad

    0

  40. Trixie

    Trixie

    cu: Pui / Carne, Fără gluten

    85 / 165 gr
    9,90 € 116,47 €/kg

    0

  41. Trixie Recompense În Stick Pentru Câini Cu Pui 40gr

    0

  42. Trixie Recompense în Stick pentru Câini Fără Gluten cu Păsări de Curte Ficat Pui Carne Rață Carne de Vită și Orez 95gr 40 Bucăți

    Trixie Recompense în Stick pentru Câini Fără Gluten cu Păsări de Curte Ficat Pui Carne Rață Carne de Vită și Orez 95gr 40 Bucăți

    cu: Păsări de curte / Ficat / Pui / Carne / Rață / Carne de vită / Orez, Fără gluten

    104,49 € 1.099,9 €/kg

    0

  43. Trixie

    0

  44. Trixie Recompensă Câine Tub Pentru Rase Mici 10cm 17g 100buc

    0

  45. Trixie

    Trixie

    cu: Pui

    82,77 € 7.524,55 €/kg

    0

  46. Trixie Premio Recompense în Stick Pentru Câini cu Bacon Rață și Carne de Vită 80gr

    0

  47. Trixie Premio Gustare 100gr

    Trixie Premio Gustare 100gr

    cu: Carne / Rață

    17 / 100 gr.
    0,60 € 6 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  48. Trixie Recompensă Pentru Câini Cu Pui Și Morcov 30gr 30 Bucăți

    0

  49. Trixie Recompensă 100gr

    Trixie Recompensă 100gr

    cu: Pui

    4,00 € 40 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  50. Trixie Buffalo Horn Teether Corn Pentru Câini De Rase Mari

    0

  51. Trixie Premio Drumsticks Recompensă

    Trixie Premio Drumsticks Recompensă

    cu: Iepure / Urechiat / Carne

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  52. Trixie Recompense Pentru Căței 100gr

    0

  53. Trixie Premio Stick Pentru Câine 22gr

    Trixie Premio Stick Pentru Câine 22gr

    cu: Pui

    1,17 € 53,18 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  54. Trixie Treat

    0

  55. Trixie

    Trixie

    30 / 75 / 80 / 110 / 300 / 500 gr
    4,89 € 44,46 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  56. Trixie

    Trixie

    cu: Ciocolata

    30 / 100 gr
    2,50 € 25 €/kg

    0

  57. Trixie

    0

  58. Trixie Recompensă

    Trixie Recompensă

    cu: Bacon

    0

  59. Trixie Buffalo Horn Teether

    Trixie Buffalo Horn Teether

    cu: Buffalo

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  60. Trixie Recompensă 100gr

    Trixie Recompensă 100gr

    cu: Pui, Fără gluten

    4,90 € 49 €/kg

    0

Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε είδη κατοικιδίων!
Κέρδισέ τα