

Catit Υγρή Τροφή 90gr
Ανήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο, Συκώτι & Κρέας, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,83 € 20,33 €/kg
Catit Υγρή Τροφή 95gr
με Βοδινό, Μοσχάρι, Συκώτι, Κοτόπουλο & Κολοκύθα
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,80 € 18,95 €/kg
Υγρή Τροφή Catit Cuisine Στιφάδο Κοτόπουλου Τόνο Γάτες 95 Gr
με Κοτόπουλο, Τόνο, Κρέας, Ψάρια & Λαχανικά, χωρίς Γλουτένη
1,83 € 19,26 €/kg


Catit Υγρή Τροφή 4x25gr
6,41 € 64,1 €/kgCatit Υγρή Τροφή 95gr
με Βοδινό, Μοσχάρι, Συκώτι, Κοτόπουλο & Κολοκύθα
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,80 € 18,95 €/kg
Κέρδισε 50€ κουπόνι
Δες πώς εδώ













