1. Trixie Răsfățuri sub Formă de Stick pentru Pisici Adulte 1buc 5gr

    0

  2. Trixie Chicken Mini Sticks Răsfățuri în Stick Pui/Orez pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  3. Trixie Matatabi Răsfățuri Sub Formă de Stick pentru Pisici Adulte 10g

    0

  4. Răsfățuri Cripte Hăpăia Trixie 25842 Snack Filling 50g

    0

  5. Trixie Cookies Răsfățuri cu Somon pentru Pisici Adulte 50g

    Trixie Cookies Răsfățuri cu Somon pentru Pisici Adulte 50g

    cu Somon | cu Catnip

    2,25 € 45 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Trixie Răsfățuri pentru Pisică 1 buc 25 gr

    0

  7. Trixie Chicken Filet Bites Răsfățuri Chicken Filet Bites Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  8. Trixie Răsfățuri cu Miel / Ficat / Somon pentru Pisică 25gr

    0

  9. Trixie Răsfățuri pentru pisică 50gr

    Trixie Răsfățuri pentru pisică 50gr

    cu Pui | cu iarba-mâței

    4,90 € 98 €/kg

    0

  10. Trixie Premio Răsfățuri Stick Pisică Păsări și Ficat 4buc 5g

    0

  11. Trixie Răsfățuri cu Pui / Somon / Pește pentru Pisică 50gr

    0

  12. Trixie Cubes Răsfățuri pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  13. Trixie Rolls Răsfățuri pentru Pisică 50gr

    0

  14. Trixie Triunghiuri Recompense cu Pui și Iarba-Mâței pentru Pisici 50 g

    0

  15. Trixie Premio Răsfățuri Stick Pisică Curcan și Miel 4buc

    0

  16. Trixie Crumbies

    0

  17. Gustare Trixie Xmas Stele cu Somon și Catnip 50g

    Gustare Trixie Xmas Stele cu Somon și Catnip 50g

    cu Somon | cu iarba-mâței

    3,50 € 70 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Trixie Răsfățuri pentru pisică 50gr

    0

  19. Trixie Stick Quintett Răsfățuri sub Formă de Stick cu Miel și Curcan pentru Pisici Adulte 1buc 5g

    0

  20. Trixie Creamy

    Trixie Creamy

    cu Pui

    2,50 € 178,57 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  21. Trixie Iarbă Farfurie Plastic pentru Pisici Adulte 100gr

    0

  22. Trixie Răsfăț Pisici Premio Cubes Piept de Pui și Creveți 50gr

    0

  23. Trixie Iarbă Farfurie Ceramică 15x4cm Pentru Pisici Adulte 50g

    0

  24. Trixie Freeze Dried

    Trixie Freeze Dried

    cu Rață

    3,50 € 140 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Trixie Dentinos Răsfățuri cu Vitamine pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  26. Trixie Tuna Rolls

    Trixie Tuna Rolls

    cu Ton

    7,90 € 158 €/kg

    0

  27. Trixie Răsfățuri Pentru Pisici 80gr

    0

  28. Trixie Răsfățuri Pentru Pisică

    0

  29. Trixie Răsfățuri Pentru Pisică 50gr

    Trixie Răsfățuri Pentru Pisică 50gr

    9,09 € 181,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  30. Trixie Răsfățuri Pentru Pisici 80gr

    0

  31. Trixie Duo Smoothie Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 100gr

    Trixie Duo Smoothie Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 100gr

    cu Pește

    6,05 € 60,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  32. Trixie Răsfățuri Ficat Paté Pentru Pisici Adulte 75gr

    0

  33. Trixie Carpaccio Răsfățuri Păstrăv/ Pește Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  34. Trixie Răsfățuri Pentru Pisică

    Trixie Răsfățuri Pentru Pisică

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Trixie Bucăți de Piept de Rață Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  36. Trixie Răsfățuri Pentru Junior Cats 250gr

    0

  37. Trixie Răsfățuri Pește Uscat Pentru Pisici Adulte 50gr

    Trixie Răsfățuri Pește Uscat Pentru Pisici Adulte 50gr

    cu Pește

    2,39 € 47,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  38. Trixie Răsfățuri Paté cu Somon pentru Pisici Adulte 75gr

    Trixie Răsfățuri Paté cu Somon pentru Pisici Adulte 75gr

    cu Somon

    5,19 € 69,2 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Trixie Răsfățuri Pisici Hapi 50gr

    0

  40. Trixie Junior Nori de Somon Răsfățuri Pentru Pisici Junior Greutate 40gr

    0

  41. Trixie Bites Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    Trixie Bites Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    cu Pui | cu iarba-mâței

    2,50 € 50 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  42. Trixie Soft Kitty Stars Răsfățuri Cu Somon Și Miel Pentru Pisici Adulte 140gr

    0

  43. Trixie Cuburi De Pui Și Cașcaval Răsfățuri Pentru Pisici 50gr

    Trixie Cuburi De Pui Și Cașcaval Răsfățuri Pentru Pisici 50gr

    cu Pui & Brânză

    2,48 € 49,6 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  44. Trixie Răsfățuri sub Formă de Stick pentru Pisici Adulte 1buc 5gr

    0

  45. Trixie Cuburi De Pui Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    Trixie Cuburi De Pui Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    cu Pui & Brânză

    2,00 € 40 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  46. Trixie Chicken Tenders Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 70gr

    0

  47. Trixie Matatabi Răsfățuri Sub Formă de Stick pentru Pisici Adulte 10g

    0

  48. Trixie Fish Chicken Rolls Răsfățuri Cu Pui Și Cod Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  49. Trixie Răsfățuri Din Carne De Pasăre Pentru Pisici Adulte 75gr

    0

  50. Trixie Cookies

    Trixie Cookies

    cu Somon | cu Catnip

    2,25 € 45 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  51. Trixie Barbecue Hearts Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  52. Trixie Chicken Filet Bites Răsfățuri Chicken Filet Bites Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  53. Gustare Trixie Xmas Stele cu Somon și Catnip 50g

    Gustare Trixie Xmas Stele cu Somon și Catnip 50g

    cu Somon | cu iarba-mâței

    3,50 € 70 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  54. Trixie Stick Quintett

    Trixie Stick Quintett

    1,79 € 358 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  55. Trixie Iarbă Farfurie Plastic pentru Pisici Adulte 100gr

    0

  56. Trixie Iarbă Farfurie Ceramică 15x4cm Pentru Pisici Adulte 50g

    0

  57. Trixie Carpaccio Răsfățuri Păstrăv/ Pește Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  58. Trixie Bucăți de Piept de Rață Răsfățuri Pentru Pisici Adulte 50gr

    0

  59. Trixie Răsfățuri Pește Uscat Pentru Pisici Adulte 50gr

    Trixie Răsfățuri Pește Uscat Pentru Pisici Adulte 50gr

    cu Pește

    2,38 € 47,6 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  60. Trixie Răsfățuri Pisici Hapi 50gr

    0