1. Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Pui

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  2. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Camon Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70ml
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Camon Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70ml

    []

    6,99 € 99,86 €/lt

    0

    Gust frumos și o frumoasă carte poștală!!
    5

    2 membri au considerat această recenzie utilă

    stauroulastaurou

    stauroulastaurou

  3. Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Vanilie

    11,50 € 575 €/kg
    Ad

    0

  4. Tafarm Fresh Bright pentru Tartar & Placă 105gr

    Tafarm Fresh Bright pentru Tartar & Placă 105gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    9,90 € 94,29 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. dr Seidel Pasta De Dinți Deo Verde Pătrunjel Pentru Tartar & Placă 105gr

    dr Seidel Pasta De Dinți Deo Verde Pătrunjel Pentru Tartar & Placă 105gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    8,99 € 85,62 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. VetIQ Denti-Care 2in1 Pasta Pentru Tartar & Placă 70gr

    VetIQ Denti-Care 2in1 Pasta Pentru Tartar & Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    9,80 € 140 €/kg

    0

  7. Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș, Gust: Ficat

    5,99 € 59,9 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Bugalugs Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75gr

    Bugalugs Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș

    9,94 € 132,53 €/kg

    0

  9. Dog's Life Curățare Profundă pentru Tartar & Placă

    0

  10. VetIQ Denti-Care 2 în 1 pentru Tartar & Placă 70gr

    VetIQ Denti-Care 2 în 1 pentru Tartar & Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș, Gust: Menta

    9,30 € 132,86 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Emax Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70gr

    Emax Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Menta

    8,75 € 125 €/kg

    0

  12. VetExpert Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 50ml

    VetExpert Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 50ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Menta

    12,50 € 250 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Eurowet Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 200gr

    Eurowet Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 200gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Carne de vită

    16,02 € 80,1 €/kg

    0

  14. Eurowet Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 50gr

    Eurowet Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 50gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Menta

    14,43 € 288,6 €/kg

    0

  15. Francodex Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 70gr

    Francodex Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine

    5,58 € 79,71 €/kg

    0

  16. Pastă De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75ml

    Pastă De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75ml

    Gust: Pui

    15,90 € 212 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Potrivit și pentru Pisici

    7,90 € 158 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Pastă De Dinți Pentru Tartar Și Placă 100ml

    Pastă De Dinți Pentru Tartar Și Placă 100ml

    Potrivit și pentru Pisici

    7,90 € 79 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Trixie Pastă de Dinți pentru Tartru și Placă 100ml

    0

  20. Pet Camelot Pastă de dinți pentru câini împotriva tartrului și plăcii 70gr

    0

  21. Bio Petactive Biodent Pastă Enzimatică de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Bio Petactive Biodent Pastă Enzimatică de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Vanilie

    10,45 € 104,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. ScanVet Pastă de Dinți pentru Câini și Pisici 100 ml

    ScanVet Pastă de Dinți pentru Câini și Pisici 100 ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine

    21,21 € 212,1 €/lt

    0

  23. Nunbell Pet Pasta De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 100gr

    0

  24. Zoolac Multi Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 32ml

    0

  25. M-Pets Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 100gr

    0

  26. Pastă De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 100ml

    Pastă De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 100ml

    Potrivit și pentru Pisici

    7,90 € 79 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  27. Kit complet pentru îngrijirea dentară a câinilor Petosan

    Kit complet pentru îngrijirea dentară a câinilor Petosan

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Pui

    19,50 € 278,57 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. Aloeplus Pasta De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 15ml

    0

  29. Pasta De Dinți Masticabilă Bogadent 30 Bucăți 48 Gr

    0

  30. Zampa Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75ml

    0

  31. Trixie Pasta De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 100gr

    0

  32. Bugalugs Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75gr

    Bugalugs Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 75gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Ficat

    14,50 € 193,33 €/kg

    0

  33. TraumaPet Stoma Ag Pentru Tartar & Placă 75ml

    TraumaPet Stoma Ag Pentru Tartar & Placă 75ml

    Potrivit și pentru Pisici

    12,80 € 170,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  34. Petosan Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 70gr

    Petosan Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 70gr

    Potrivit și pentru Pisici

    7,00 € 100 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  35. Tafarm Petfresh Pastă pentru Tartar și Placă 70gr

    Tafarm Petfresh Pastă pentru Tartar și Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    8,50 € 121,43 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Flamingo Pet Care Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 85gr

    0

  37. All For Paws Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 60gr

    All For Paws Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 60gr

    []

    5,32 € - 5,60 € 88,67 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  38. Animalear Dentivet Spray pentru Tartar & Placă 125ml

    Animalear Dentivet Spray pentru Tartar & Placă 125ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine

    11,00 € 88 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  39. PlaqueOff Pastă de Dinți pentru Gingii 50ml

    PlaqueOff Pastă de Dinți pentru Gingii 50ml

    Potrivit și pentru Pisici

    13,50 € 270 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Pet Camelot Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 70gr

    Pet Camelot Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 70gr

    []

    6,20 € 88,57 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  41. Pet Camelot Petosan Jucărie Pentru Gingii

    0

  42. Pet Camelot Petosan Pentru Tartar Și Placă

    0

  43. Over zoo Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 100gr

    0

  44. Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Pui

    13,00 € 185,71 €/kg

    0

  45. Set Îngrijire Dentară Pet Camelot Petosan Câini Mari

    0

  46. Camon Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70ml

    Camon Pasta De Dinți Pentru Tartar Și Placă 70ml

    []

    6,40 € 91,43 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  47. Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Vanilie

    11,50 € 575 €/kg

    0

  48. Showtec Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 85gr

    0

  49. Showtec Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 85gr

    Showtec Pasta De Dinți Pentru Tartar & Placă 85gr

    Gust: Vițel

    5,35 € 62,94 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  50. All For Paws Pasta De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 60gr

    0

  51. Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș, Gust: Ficat

    5,40 € 54 €/lt

    0

  52. Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Potrivit și pentru Pisici

    7,90 € 158 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  53. Trixie

    0

  54. Bio Petactive Biodent Pastă Enzimatică de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    0

  55. Nunbell Pet Pasta De Dinți Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 100gr

    0

  56. Tafarm Petfresh Pastă pentru Tartar și Placă 70gr

    Tafarm Petfresh Pastă pentru Tartar și Placă 70gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    6,88 € 98,29 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  57. dr Seidel Pasta De Dinți Deo Verde Pătrunjel Pentru Tartar & Placă 105gr

    dr Seidel Pasta De Dinți Deo Verde Pătrunjel Pentru Tartar & Placă 105gr

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    8,99 € 85,62 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  58. TraumaPet Stoma Ag Pentru Tartar & Placă 75ml

    TraumaPet Stoma Ag Pentru Tartar & Placă 75ml

    Potrivit și pentru Pisici

    12,34 € 164,53 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  59. All For Paws Pasta de dinți Îngrijirea dentară pentru câini Îngrijirea dentară pentru câini 60gr 60ml

    0

  60. PlaqueOff Pastă de Dinți pentru Gingii 50ml

    PlaqueOff Pastă de Dinți pentru Gingii 50ml

    Potrivit și pentru Pisici

    13,50 € 270 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0