1. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 550g 35 bucăți

    0

  2. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 110g 7 bucăți

    0

  3. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 270g 42 bucăți

    Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 270g 42 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Pedigree Dentastix Îngrijire Orală Medium pentru Tartar și Placă 1440g 56 bucăți

    0

  5. Pedigree Dentastix Îngrijire Orală pentru Tartar și Placă 2160g 56 bucăți

    Pedigree Dentastix Îngrijire Orală pentru Tartar și Placă 2160g 56 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Maxi Pentru Tartar Și Placă 68gr

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Maxi Pentru Tartar Și Placă 68gr

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,78 € 13,91 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Pedigree Dentastix Daily Fresh

    Pedigree Dentastix Daily Fresh

    pentru Adult Câine

    În 2 arome
    3,29 € - 3,31 € de la 12,19 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Pedigree Dentastix Pentru Igiena Orală

    0

  10. Pedigree Dentastix Fresh Pentru Tartar & Placă 810gr 21 Bucăți

    Pedigree Dentastix Fresh Pentru Tartar & Placă 810gr 21 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    9,90 € 12,22 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Pedigree Dentastix Daily Fresh Pentru Tartar & Placă 110gr 7 Bucăți

    0

  12. Pedigree Dentastix Daily Oral Pentru Tartar & Placă 110gr 7 Bucăți

    Pedigree Dentastix Daily Oral Pentru Tartar & Placă 110gr 7 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    2,40 € 21,82 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Pedigree Dentastix Pentru Tartar & Placă 128gr

    0

  14. Pedigree Tratează pentru Tartar & Placă 1000gr 112 bucăți

    0

  15. Zolux Dental Tratează Câini Stickodental L Calciu 21cm 20 Bucăți

    0

  16. Zolux Dental Treat pentru câini Stickodental L Chlorophyll 21cm 20 bucăți

    0

  17. Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    17,90 € 12,43 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Pedigree Dentastix pentru Igienă Orală 270gr 3 bucăți

    0

  19. Pedigree Dentastix Pentru Tartar & Placă 180gr 7 Bucăți

    0

  20. Pedigree Dentastix Fresh pentru Tartar și Placă 7 bucăți

    0

  21. Pedigree Stick pentru Tartar și Placă 1100g 70 bucăți

    0

  22. Pedigree Dentastix Fresh Pentru Tartar & Placă 154gr 4 Bucăți

    0

  23. Pedigree Dentastix Fresh pentru Tartar și Placă 720g 28 bucăți

    0

  24. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    Gust: Pui

    1 / 7 / 28 / 35 buc.
    2,40 € - 11,55 € de la 17,98 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 7 / 21 / 42 buc.
    2,69 € - 17,90 € de la 10 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  26. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 56 buc
    2,54 € - 26,95 € de la 12,48 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Pedigree Dentastix
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Pedigree Dentastix

    Gust: Pui

    1 / 3 / 5 / 7 buc
    0,97 € - 23,50 € de la 12,6 €/kg

    0

  28. Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,78 € 13,91 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  29. Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    17,97 € 12,48 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  30. Pedigree Stick pentru Tartar și Placă 1100g 70 bucăți

    0

  31. Pedigree Dentastix Fresh Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase medii

    0

  32. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  33. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0