1. Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    pentru Adult Câine

    4,41 € 29,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 110g 7 bucăți

    0

  3. Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine

    1,58 € 13,74 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Trixie Bețe Presate Pentru Tartar & Placă
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Trixie Bețe Presate Pentru Tartar & Placă

    []

    2 / 6 / 30 buc.
    În 3 arome
    2,40 € - 76,61 € de la 34,29 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. PlaqueOff Dental Bites pentru Tartar și Placă 150g

    PlaqueOff Dental Bites pentru Tartar și Placă 150g

    []

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Orozyme Canine Benzi Mici de Colagen Oral pentru Tartar și Placă 224g 24 bucăți

    Orozyme Canine Benzi Mici de Colagen Oral pentru Tartar și Placă 224g 24 bucăți

    Potrivit și pentru Pisici

    13,50 € 60,27 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    17,90 € 12,43 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Pet Interest Periuță Dentară Suport Pentru Piele și Blană Pentru Gingii 20gr

    0

  9. Pet Interest Tail Swingers Dental Duck Gummies Pentru Tartar & Placă 100gr

    0

  10. PlaqueOff Soft Chew pentru Tartar și Placă 90g 120 bucăți

    PlaqueOff Soft Chew pentru Tartar și Placă 90g 120 bucăți

    pentru Vârstnic Câine

    20,22 € 224,67 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Farmina

    Farmina

    pentru Adult Câine, Gust: Pește

    3,30 € - 3,90 € de la 30 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  12. VetIQ Teething pentru Tartar & Placă 50gr

    VetIQ Teething pentru Tartar & Placă 50gr

    pentru Cățeluș, Gust: Pui

    4,00 € 80 €/kg

    0

  13. Canvit Tratează Tartar Și Placă 200gr

    Canvit Tratează Tartar Și Placă 200gr

    pentru Vârstnic Câine, Gust: Pui

    4,88 € 24,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. PlaqueOff Tratează pentru Tartar și Placă 60g

    PlaqueOff Tratează pentru Tartar și Placă 60g

    Potrivit și pentru Pisici

    7,46 € 124,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. Dentalife Tratează Tartar Și Placă 345gr

    Dentalife Tratează Tartar Și Placă 345gr

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    5,22 € 15,13 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Maxi Pentru Tartar Și Placă 68gr

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Maxi Pentru Tartar Și Placă 68gr

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Whimzees Puppy M/L Pentru Tartar & Placă 210gr 14 Bucăți

    0

  18. Snack Oral pentru îngrijirea orală a câinilor Nature's Protection Superior Care Poultry 75gr

    Snack Oral pentru îngrijirea orală a câinilor Nature's Protection Superior Care Poultry 75gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine

    2,88 € 38,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  19. PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    pentru Vârstnic Câine

    21,90 € 121,67 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  20. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental Pentru Tartar & Placă 130gr 7 Bucăți

    0

  21. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. STAC Tratează Tartar Și Placă 70gr

    0

  23. Whimzees Stix Pentru Tartar Și Placă 420gr 28 Bucăți

    Whimzees Stix Pentru Tartar Și Placă 420gr 28 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  24. Healthy Pet Diamond White Teeth pentru Tartar & Placă 220gr

    Healthy Pet Diamond White Teeth pentru Tartar & Placă 220gr

    Potrivit și pentru Pisici

    35,95 € 163,41 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Dentalife Tratează Tartar & Placă 115gr 5 Bucăți

    Dentalife Tratează Tartar & Placă 115gr 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    2,30 € 20 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  26. Whimzees Alligator

    Whimzees Alligator

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1 / 6 / 7 buc.
    2,35 € - 12,00 € de la 27,5 €/kg

    0

  27. Pedigree Dentastix Fresh Pentru Tartar & Placă 810gr 21 Bucăți

    Pedigree Dentastix Fresh Pentru Tartar & Placă 810gr 21 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    9,90 € 12,22 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  28. Whimzees Rice Bone

    Whimzees Rice Bone

    Gust: Menta

    1 / 9 / 14 buc
    1,30 € - 12,50 € de la 57,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  29. Bloo Choo Bloochoo Yak Dental Snack Medium Pentru Tartar Și Placă

    0

  30. Pet Interest Periuță Dentară Bone & Joint Support Pentru Gingii 20gr

    0

  31. Pet Camelot 8393

    0

  32. Dingonatura Moments Functional Dental Maxi-Giant Pentru Tartar Și Placă 500gr

    0

  33. Whimzees Alligator Pentru Tartar & Placă 30gr 24 Bucăți

    Whimzees Alligator Pentru Tartar & Placă 30gr 24 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  34. Trixie Îngrijirea dentară Tratează pentru câini pentru Rase mari cu gust de Pui 30buc

    0

  35. Dentalife Tratează Tartar Și Placă 142gr 4 Bucăți

    Dentalife Tratează Tartar Și Placă 142gr 4 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  36. Voskes Voeders Dentalsticks Medium Pentru Tartar & Placă 600gr 24 Bucăți

    0

  37. Whimzees Tratează Tartar & Placă 840gr 28 Bucăți

    0

  38. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    []

    19,19 € 39,57 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Whimzees Alligator Pentru Tartar Și Placă 30gr 12 Bucăți

    Whimzees Alligator Pentru Tartar Și Placă 30gr 12 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  40. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 340g 20 bucăți

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 340g 20 bucăți

    Gust: Pui

    19,77 € 58,15 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  41. Whimzees

    Whimzees

    pentru Vârstnic Câine

    În 2 cantități
    11,50 € - 11,90 € de la 380,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  42. Virbac Veggiedent Pentru Tartar & Placă 114gr 15buc

    Virbac Veggiedent Pentru Tartar & Placă 114gr 15buc

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    11,04 € 96,84 €/kg

    0

  43. Nature's Protection Tratează Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 150gr

    Nature's Protection Tratează Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 150gr

    pentru Adult Câine

    4,70 € 31,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  44. Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    pentru Adult Câine

    4,46 € 29,73 €/kg
    LivrareAstăzi

    0

  45. Sodapup Mestecător Dentar Câini Rezistent Honey Bone Dental Mic Mediu Mic

    0

  46. Sodapup Mestecător Dentar Rezistent Honey Bone Dental Mic Mediu Mediu

    0

  47. Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine

    1,58 € 13,74 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  48. Baltica Tratează Pentru Îngrijirea Dentară A Câinilor 500gr 2 Bucăți

    0

  49. Josera Tratează Pentru Gingii 180gr

    0

  50. PlaqueOff Tratează pentru Tartar și Placă 13 Bucăți

    PlaqueOff Tratează pentru Tartar și Placă 13 Bucăți

    []

    În 2 cantități
    10,00 € - 20,00 € de la 41,49 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  51. Virbac Veggiedent Pentru Igiena Orală

    Virbac Veggiedent Pentru Igiena Orală

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  52. Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    17,97 € 12,48 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  53. Whimzees Stix Pentru Tartar & Placă

    Whimzees Stix Pentru Tartar & Placă

    []

    12 / 14 buc
    7,29 € - 12,50 € de la 34,71 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  54. PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    pentru Vârstnic Câine

    22,05 € 122,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  55. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  56. Whimzees

    Whimzees

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    1 / 24 / 28 buc
    0,58 € - 12,00 € de la 28 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  57. Whimzees Stix

    Whimzees Stix

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    1 / 24 / 56 buc
    0,58 € - 12,50 € de la 0,77 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  58. Dentalife

    Dentalife

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    1,69 € - 3,03 € de la 11,9 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  59. Whimzees

    Whimzees

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    1 / 12 buc.
    1,15 € - 10,50 € de la 28,38 €/kg

    0

  60. Whimzees Tratează Tartar & Placă 840gr 28 Bucăți

    0