1. Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Канела за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Канела за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,66 € - 4,50 € 14,58 €/кг
    ДоставкаУтреAd

    0

  2. Най-високо оценен от потребителите
    Pedigree Dentastix
    Най-високо оценен от потребителите

    Pedigree Dentastix

    Вкус: Пилешко месо

    1 / 3 / 5 / 7 бр
    0,97 € - 23,50 € от 12,6 €/кг

    0

  3. Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,40 € 13,55 €/кг
    ДоставкаУтреAd

    0

  4. Pedigree Dentastix Daily Fresh За Зъбен Камък И Плака 128гр 5 Бройки

    Pedigree Dentastix Daily Fresh За Зъбен Камък И Плака 128гр 5 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    1,78 € 13,91 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  5. Pedigree Dentastix за Зъбен Камък и Плака 550гр 35бр

    Pedigree Dentastix за Зъбен Камък и Плака 550гр 35бр

    Вкус: Пилешко месо

    2,40 € - 11,57 € 17,98 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  6. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    за Възрастен Куче, Вкус: Телешко

    В 2 вкусове
    2,95 € - 3,33 € от 22,69 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  7. Pedigree Dentastix за Зъбен Камък и Плака 270гр 42бр

    Pedigree Dentastix за Зъбен Камък и Плака 270гр 42бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  8. Pooch & Mutt Dental за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    Pooch & Mutt Dental за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    Вкус: Фъстъчено масло

    4,90 € 19,52 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  9. Pedigree Стик за Зъбен Камък и Плака 1100гр 70бр

    0

  10. M.B.F. Lazy за Зъбен Камък И Плака 35гр

    M.B.F. Lazy за Зъбен Камък И Плака 35гр

    Вкус: Фъстъчено масло

    0,50 € 14,29 €/кг

    0

  11. Pedigree Dentastix Fresh Зъбно Стик Куче за Средни породи

    0

  12. Buster Dent Dental за Зъбен Камък и Плака 180гр 7бр

    Buster Dent Dental за Зъбен Камък и Плака 180гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Говеждо месо

    2,20 € 12,22 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  13. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    Вкус: с Вкус на Банан

    2,20 € 16,92 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  14. Brit Стик За Зъбен Камък & Плака 120гр 7 Бройки

    Brit Стик За Зъбен Камък & Плака 120гр 7 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,40 € 28,33 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  15. Dentalife

    Dentalife

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    5 / 15 бр
    1,34 € - 3,73 € от 10,81 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  16. Pedigree Dentastix Oral Care Medium за Зъбен Камък и Плака 1440гр 56бр

    Pedigree Dentastix Oral Care Medium за Зъбен Камък и Плака 1440гр 56бр

    за Възрастен Куче

    23,00 € 15,97 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  17. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    1,34 € 11,65 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  18. Pooch & Mutt PM1119

    Pooch & Mutt PM1119

    Вкус: Черен дроб

    4,90 € 19,52 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  19. PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 340гр 20бр

    PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 340гр 20бр

    Вкус: с Вкус на Банан

    19,90 € - 20,90 € 58,53 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  20. Ceva Стик за Зъбен Камък и Плака 12 Бройки

    0

  21. Virbac Veggiedent Fresh Small за Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    0

  22. DentaLife Stick за устна хигиена

    DentaLife Stick за устна хигиена

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 12 бр.
    1,45 € - 4,86 € от 8,76 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  23. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4,18 € 12,12 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  24. M.B.F. Lazy

    M.B.F. Lazy

    []

    В 2 количества
    В 4 вкусове
    2,60 € - 8,50 € от 14,17 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  25. Le Chef Dental Sticks За Зъбен Камък И Плака 180гр

    0

  26. Celebrate Freshness Snack N' Bark За Зъбен Камък & Плака 5гр 20 Бройки

    Celebrate Freshness Snack N' Bark За Зъбен Камък & Плака 5гр 20 Бройки

    за Кученце, Вкус: Говеждо месо

    2,50 € 500 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  27. Farmina Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на Мента

    Farmina Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на Мента

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    В 2 количества
    2,40 € - 2,90 € от 21,82 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  28. Farmina

    Farmina

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    В 2 вкусове
    2,80 € - 2,90 € от 25,46 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  29. Buster Dent Premium Дентални Стикчета за Зъбен Камък и Плака 270гр

    0

  30. Pedigree Dentastix Daily Fresh

    Pedigree Dentastix Daily Fresh

    за Възрастен Куче

    В 2 вкусове
    3,29 € - 3,31 € от 12,19 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  31. Virbac Veggiedent За Зъбен Камък & Плака 15 Бройки

    0

  32. Ceva Стик за Зъбен Камък и Плака 12 Бройки

    0

  33. Pedigree Dentastix Oral Care за Зъбен Камък и Плака 2160гр 56бр

    Pedigree Dentastix Oral Care за Зъбен Камък и Плака 2160гр 56бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    2,54 € - 26,95 € 12,48 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  34. M.B.F. Стик За Зъбен Камък & Плака 600гр 30 Бройки

    M.B.F. Стик За Зъбен Камък & Плака 600гр 30 Бройки

    Вкус: Фъстъчено масло

    9,50 € 15,83 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  35. Virbac VeggieDent Fresh Medium За Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Virbac VeggieDent Fresh Medium За Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Вкус: Мента

    13,05 € 58,26 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  36. STAC Lazy

    STAC Lazy

    []

    В 3 количества
    В 3 вкусове
    0,60 € - 3,90 € от 16,96 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  37. PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 485гр

    PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 485гр

    []

    19,90 € 41,03 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  38. M.B.F. LAZYDOG За Зъбен Камък И Плака 600гр 30 Бройки

    M.B.F. LAZYDOG За Зъбен Камък И Плака 600гр 30 Бройки

    Вкус: Пилешко месо

    9,50 € 15,83 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  39. Le Chef Стик За Зъбен Камък И Плака

    Le Chef Стик За Зъбен Камък И Плака

    Вкус: Пилешко месо

    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  40. Lazydog За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    0

  41. Nobby StarSnack Dental Sticks Large за Зъбен Камък & Плака 840гр 28 Бройки

    Nobby StarSnack Dental Sticks Large за Зъбен Камък & Плака 840гр 28 Бройки

    Вкус: Пилешко месо

    12,90 € 15,36 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  42. Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    за Възрастен Куче, Вкус: Телешко

    3,00 € 30 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  43. Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    Подходящо и за Котки, за Кученце, Вкус: Пилешко месо

    2,85 € 28,5 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  44. Buster Dent Premium Зъбни Стикчета За Зъбен Камък И Плака 180гр 28 Бройки

    0

  45. Brit

    Brit

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,66 € - 4,50 € от 14,58 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  46. Trixie Denta Fun за Зъбен Камък & Плака 11гр

    Trixie Denta Fun за Зъбен Камък & Плака 11гр

    Вкус: Пилешко месо

    0,58 € 52,73 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  47. Trixie Стик За Зъбен Камък & Плака 90гр 3 Бройки

    Trixie Стик За Зъбен Камък & Плака 90гр 3 Бройки

    Вкус: Пилешко месо

    3,98 € 44,22 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  48. Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,40 € 13,55 €/кг
    ДоставкаУтре

    0

  49. Pedigree Dentastix Daily Fresh за Зъбен Камък И Плака 110гр 7 Бройки

    Pedigree Dentastix Daily Fresh за Зъбен Камък И Плака 110гр 7 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    2,78 € 25,27 €/кг

    0

  50. Buster Dent Бели Зъбни Месни Продукти За Зъбен Камък И Плака 110гр 28 Бройки

    0

  51. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    Вкус: Пилешко месо

    1 / 7 / 28 / 35 бр.
    2,40 € - 11,57 € от 17,98 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  52. Naturea Daily Dental Care За Зъбен Камък И Плака 200гр

    Naturea Daily Dental Care За Зъбен Камък И Плака 200гр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    7,51 € 37,55 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  53. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 7 / 21 / 42 бр.
    2,69 € - 17,90 € от 10 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  54. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    1,34 € 11,65 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  55. Plaque Off Bones Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на с Вкус на Банан 340гр 20бр

    Plaque Off Bones Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на с Вкус на Банан 340гр 20бр

    Вкус: с Вкус на Банан

    19,90 € - 20,90 € от 58,53 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  56. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4,18 € 12,12 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  57. Virbac Veggiedent Fresh Small за Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Virbac Veggiedent Fresh Small за Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Вкус: Мента

    13,90 € 62,05 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  58. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 56 бр
    2,54 € - 26,95 € от 12,48 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  59. Virbac VeggieDent Fresh Medium За Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Virbac VeggieDent Fresh Medium За Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    Вкус: Мента

    13,05 € 58,26 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  60. PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 485гр

    PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 485гр

    []

    19,90 € 41,03 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0