1. Lavish Care Deluxe Помада 100 мл
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Deluxe Помада 100 мл

    Силно Задържане, за Блясък

    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  2. L'Oréal Professionnel Serie Expert New Pro Longer Маска за Коса 250ml
    Маски за коса

    L'Oréal Professionnel Serie Expert New Pro Longer Маска за Коса 250ml

    за Ножица

    22,94 €17,66 € 70,64 €/мл
    ДоставкаУтре

    0

  3. Lavish Care Глинена Помада Пйл 100гр
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Глинена Помада Пйл 100гр

    Леко Задържане, Мат, Основа На водна основа

    11,90 € 119 €/кг
    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  4. Vichy Dercos Енергизиращ 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Енергизиращ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    15,38 €12,30 € 30,75 €/л
    ДоставкаУтре

    0

  5. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    15,39 €12,31 € 31,56 €/л
    ДоставкаУтреAd

    0

  6. Тюрбан Шапка За Сън От Памучен Ликра Сатенена Подплата Черен

    0

  7. Babyliss The Crimper 214532 Преса За Коса С Гофриращ Ефект
    Преси за коса

    Babyliss The Crimper 214532 Преса За Коса С Гофриращ Ефект

    Макс 210°C, Керамични Плочи

    26,50 €22,83 €
    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  8. Moroccanoil Hydration 4 бр
    Комплект за грижа за косата

    Moroccanoil Hydration 4 бр

    Шампоан/Балсам/Олио

    60,80 €52,52 €

    0

  9. L'Oréal Professionnel Majirel 9
    Бои за коса

    L'Oréal Professionnel Majirel 9

    8,90 €7,12 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  10. Dabur Amla 100мл
    Масла за коса

    Dabur Amla 100мл

    Действие: Възстановяване

    5,50 €3,00 € 30 €/мл
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  11. Kérastase Curl Manifesto Маска за Коса 200ml
    Маски за коса

    Kérastase Curl Manifesto Маска за Коса 200ml

    за Хидратация

    40,40 €32,32 € 161,6 €/мл
    ДоставкаУтре

    0

  12. Kemei Мултистайлер 13 мм KM-4083
    Маши за коса

    Kemei Мултистайлер 13 мм KM-4083

    Керамично покритие

    0

  13. Moroccanoil Туристически Комплект За Възстановяване 4 Бройки

    0

  14. L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Богата Маска За Коса 250ml
    Маски за коса

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Богата Маска За Коса 250ml

    за Хидратация

    27,09 €17,45 € 69,8 €/мл
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  15. Kérastase Densifique Bain Densite 250мл
    Шампоани

    Kérastase Densifique Bain Densite 250мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    23,50 €17,39 € 69,56 €/л
    ДоставкаУтре

    0

  16. Schwarzkopf Igora Royal 9-0 Много Светлоруса
    Бои за коса

    Schwarzkopf Igora Royal 9-0 Много Светлоруса

    7,70 €6,66 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  17. Опашка Gkm Натурална Кератинова Коса Kanekalon Къдрава Система Гнездо 50см Код Т2 27 613

    0

  18. Demeliss Сешоар 21349
    Сешоари

    Demeliss Сешоар 21349

    Мощност 2000Ширина

    49,90 €39,90 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  19. Опашка Gkm Brazilian Wave Синтетична Натурална Кератинова Косъм Kanekalon Не Се Къдрí Не Лъщи Не Заплита Къдрава Система Гнездо 71 См Код #t103/60

    0

  20. Beauty Salon Четка за коса
    Четки за коса

    Beauty Salon Четка за коса

    Разплитане, за къдрава коса

    0

  21. Синтетична Опашка За Коса Тип Vang Цвят Блондинка С Преливки Код 27h6133

    0

  22. Черна Бандана За Коса
    Диадеми за коса

    Черна Бандана За Коса

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  23. Kyana Bio-Friendly Четка За Коса
    Четки за коса

    Kyana Bio-Friendly Четка За Коса

    Разплитане, Въздушен, за удължения за коса

    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  24. Удължение в Светло Блондинка Цвят 50см

    0

  25. Moroccanoil Хидратация Всичко в Едно Балсам Без Отмиване 50 мл

    0

  26. Wella Welloxon Perfect Активатор за боя 20Обем 1000мл

    0

  27. Moroccanoil Крем за стилизиране на косата Curl Defining за къдрави коси със здраво задържане против наелектризиране 75мл

    0

  28. The Ordinary Мулти-Пептиден Серум за Гъстота на Коса 60ml
    Серум за коса

    The Ordinary Мулти-Пептиден Серум за Гъстота на Коса 60ml

    Всички Типове Коса

    36,80 €29,90 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  29. Kérastase Resistance Extentioniste Маска за Коса 200ml
    Маски за коса

    Kérastase Resistance Extentioniste Маска за Коса 200ml

    Приложение: върху скалпа

    47,34 €35,15 € 175,75 €/мл
    ДоставкаУтре

    0

  30. Moroccanoil Frizz Control 4 бр
    Комплект за грижа за косата

    Moroccanoil Frizz Control 4 бр

    Шампоан/Балсам/Спрей

    65,15 €56,27 €

    0

  31. Понитейл Опашка Синтетична Коса Kanekalon Висококачествен Гребен Гнездо Water Wave Черен # 1b 50см

    0

  32. Kérastase Soleil 250мл
    Шампоани

    Kérastase Soleil 250мл

    Тип коса: Всеки тип

    23,24 €15,95 € 63,8 €/л
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  33. Лента За Коса Пластмасова Тънка 1 Брой
    Диадеми за коса

    Лента За Коса Пластмасова Тънка 1 Брой

    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  34. Schwarzkopf Osis+ Thrill Дъвка С Еластични Влакна 100ml
    Вакси, глини и помади за коса

    Schwarzkopf Osis+ Thrill Дъвка С Еластични Влакна 100ml

    Силно Задържане, за Блясък

    6,61 €5,29 €
    ДоставкаУтре

    0

  35. Lavish Care Стилизиращ Вакса 100гр
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Стилизиращ Вакса 100гр

    Силно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    11,90 € 119 €/кг
    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  36. Тюрбан За Коса Черен
    Диадеми за коса

    Тюрбан За Коса Черен

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  37. Kemei Двоен Waver KM-2022
    Маши за коса

    Kemei Двоен Waver KM-2022

    45W

    Доставкадо чет, 01 окт.Ad

    0

  38. Kérastase Chroma Absolu 210мл
    Масла за коса

    Kérastase Chroma Absolu 210мл

    Действие: Защита на цвета

    37,40 €34,70 € 165,24 €/мл
    ДоставкаУтре

    0

  39. Moroccanoil Интензивно Хидратираща Маска За Коса 75ml

    0

  40. Синтетична опашка естествен кератин коса Канекалон система гнездо 50 см Код 4

    0

  41. Wella Blondor 7 Боя За Коса
    Бои за коса

    Wella Blondor 7 Боя За Коса

    19,99 €10,70 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  42. Beauty Salon Четка за коса
    Четки за коса

    Beauty Salon Четка за коса

    Разплитане, за къдрава коса

    0

  43. Moroccanoil Грижа За Коса Против Къдрене 2 Бройки
    Комплект за грижа за косата

    Moroccanoil Грижа За Коса Против Къдрене 2 Бройки

    Възстановяване, Шампоан/Балсам

    76,00 €65,65 €

    0

  44. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Refill 1000ml
    Шампоани

    L'Oréal Professionnel Vitamino Color Refill 1000ml

    Тип коса: Боядисана

    24,00 €19,90 € 19,9 €/л
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  45. Lavish Care Deluxe Помада 100 мл
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Deluxe Помада 100 мл

    Силно Задържане, за Блясък

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  46. Moroccanoil Texture Clay Глина 75ml
    Вакси, глини и помади за коса

    Moroccanoil Texture Clay Глина 75ml

    Силно Задържане, Физически, Основа Масло

    32,57 €28,13 €

    0

  47. Бяла Бандана За Коса
    Диадеми за коса

    Бяла Бандана За Коса

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  48. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Маска за Коса 250ml
    Маски за коса

    L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Маска за Коса 250ml

    за Защита на цвета

    27,07 €19,71 € 78,84 €/мл
    ДоставкаУтре

    0

  49. Аконска Опашка Gkm Синтетична Натурална Коса Кератин Kanekalon Не Се Къдри Не Лъщи Не Се Заплита Права Система Гнездо 71 См Код 2

    0

  50. Опашка Gkm Натурална Кератинова Коса Kanekalon Къдрава Система Гнездо 50см Код Т2 27 613

    0

  51. Lavish Care Глинена Помада Пйл 100гр
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Глинена Помада Пйл 100гр

    Леко Задържане, Мат, Основа На водна основа

    11,90 € 119 €/кг
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  52. Kyana Bio-Friendly Четка За Коса
    Четки за коса

    Kyana Bio-Friendly Четка За Коса

    Разплитане, Въздушен, за удължения за коса

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  53. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    15,39 €12,31 € 31,56 €/л
    ДоставкаУтре

    0

  54. Опашка Gkm Brazilian Wave Синтетична Натурална Кератинова Косъм Kanekalon Не Се Къдрí Не Лъщи Не Заплита Къдрава Система Гнездо 71 См Код #t103/60

    0

  55. Лента За Коса Пластмасова Тънка 1 Брой

    0

  56. Синтетична Опашка За Коса Тип Vang Цвят Блондинка С Преливки Код 27h6133

    0

  57. Babyliss The Crimper 214532 Преса За Коса С Гофриращ Ефект
    Преси за коса

    Babyliss The Crimper 214532 Преса За Коса С Гофриращ Ефект

    Макс 210°C, Керамични Плочи

    26,50 €22,83 €
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  58. Lavish Care Стилизиращ Вакса 100гр
    Вакси, глини и помади за коса

    Lavish Care Стилизиращ Вакса 100гр

    Силно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    11,90 € 119 €/кг
    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  59. Kemei Двоен Waver KM-2022
    Маши за коса

    Kemei Двоен Waver KM-2022

    45W

    Доставкадо чет, 01 окт.

    0

  60. 💇‍♀️ Професионални резултати у домаВижте още

  61. 🔊 Вирусни устройства за грижа за косатаВижте още