

Garnier Fructis Glowing Lengths Pineapple Hair Food Mască de Păr 400ml
pentru Stralucire
LivrareAstăzi6,03 € 15,08 €/lt
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal Mască De Păr 340ml
pentru Fortifiere
LivrarePoimâineAd5,35 € 15,74 €/lt



Garnier Botanic Therapy Hair Remedy Mască De Păr 340ml
pentru Anti-Frizz
LivrarePoimâineAd11,00 € 32,35 €/ltGarnier Botanic Therapy Oat Delicacy Mască de Păr 340ml
Aplicare: pe scalp
LivrareAstăzi4,63 € 13,62 €/ltGarnier Fructis Smoothing Coconut Hair Food Mască de Păr 400ml
cu Acid salicilic
LivrarePoimâine6,00 € 15 €/lt- Cel mai bine evaluat de utilizatoriCel mai bine evaluat de utilizatori
Garnier Goodbye Damage Mască de păr
cu Cheratină
Ambalaj: 300 / 320 ml5,36 € - 10,56 € de la 17,87 €/lt Garnier Botanic Therapy Hair Remedy Mască de Păr 340ml
pentru Hidratare
LivrareAstăzi4,63 € 13,62 €/ltGarnier Fructis Hydra Curls Mască De Păr 300ml
cu Niacinamidă
11,07 € 36,9 €/lt-5%pentru 2+ articoleAdMască de păr Botanic Therapy cu miere și propolis pentru reparare 300ml
pentru Reparare
Ad8,94 € 29,8 €/ltGarnier Fructis Aloe Vera Hair Food
cu Aloe Vera
Ambalaj: 390 / 400 ml6,29 € - 19,14 € de la 15,73 €/ltGarnier Original Remedies Honey Treasures Mască De Păr 300ml
pentru Păstrarea Culorii
19,45 € 64,83 €/lt-5%pentru 2+ articoleAdGarnier Fructis Biotin Hair Bomb Mască De Păr 320ml
pentru Fortifiere
LivrarePoimâine5,00 € 15,63 €/ltGarnier Mască de Păr 400ml
6,29 € 15,73 €/ltGarnier Botanic Therapy Ulei De Avocado Și Unt De Shea Mască De Păr 300ml
pentru Reparare
LivrarePoimâine9,00 € 30 €/ltGarnier Fructis Hair Food Goji Mască de Păr 390ml
pentru Păstrarea Culorii
LivrarePoimâine13,60 € 34,87 €/ltGarnier Fructis Hair Food Pepene Verde Mască De Păr
pentru Hidratare
Ambalaj: 390 / 400 ml6,60 € - 8,00 € de la 16,92 €/ltGarnier Olia Gloss
8,72 € - 9,39 € de la 58,13 €/ltGarnier Botanic Therapy Honey Treasures Mască De Păr 250ml
pentru Reparare
4,78 € 19,12 €/lt-5%pentru 3+ articoleLivrarePoimâineAdGarnier Fructis Hair Food cu Unt de Cacao Mască Netezire Păr Rebel 400ml
pentru Hidratare
19,14 € 47,85 €/ltGarnier Food Mască cu Papaya 390 ml
12,47 € 31,97 €/ltGarnier Botanical Therapy Argan Elixir Mască De Păr 300ml
cu Argan Oil
LivrarePoimâine7,99 € 26,63 €/ltGarnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal Mască De Păr 340ml
pentru Fortifiere
LivrarePoimâine4,45 € 13,09 €/ltGarnier Fructis Hair Food Ananas Măști de Păr Pentru Lungimi Strălucitoare 400ml
pentru Fortifiere
7,42 € 18,55 €/ltGarnier Botanic Therapy Hair Remedy Mască De Păr 340ml
pentru Anti-Frizz
LivrarePoimâine11,00 € 32,35 €/ltGarnier Botanic Therapy
5,16 € - 13,90 € de la 15,18 €/ltUrmăriți videoclipuri pentru Masti de par








fii primul care lasă un comentariu