1. CHI Argan 15ml

    CHI Argan 15ml

    Acțiune: Reparare, împotriva

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    CHI Aloe Vera Curls Defined
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    CHI Aloe Vera Curls Defined

    Acțiune: Hrănitor, împotriva Despicării Vârfurilor

    Cantitate: 15 / 89 ml
    3,45 € - 15,40 € de la 173,03 €/lt

    0

    cel mai bun ulei de păr pe care l-am folosit!
    5

    1 membri au considerat această recenzie utilă

    maria_platnari

    maria_platnari

  3. CHI Luxury Black Seed Dry Ulei de Păr Uscat 15ml

    CHI Luxury Black Seed Dry Ulei de Păr Uscat 15ml

    Acțiune: Reparare, împotriva Despicării Vârfurilor

    2,40 € - 13,80 € 155,06 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera 89 ml

    CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera 89 ml

    15,10 € 169,66 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. CHI Ulei Tea Tree 89ml

    CHI Ulei Tea Tree 89ml

    Acțiune: Hrănitor

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. CHI Ulei pentru păr 116ml

    CHI Ulei pentru păr 116ml

    Acțiune: Finisare

    14,00 € 120,69 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. CHI Luxury 15ml

    CHI Luxury 15ml

    Acțiune: Strălucire

    6,90 € 460 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. CHI Ulei Pentru Păr 355ml

    CHI Ulei Pentru Păr 355ml

    Acțiune: Strălucire

    38,00 € 107,04 €/lt

    0

  9. CHI Aloe 59 ml

    CHI Aloe 59 ml

    15,00 € 254,24 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  10. CHI Luxury Black Seed 50ml

    CHI Luxury Black Seed 50ml

    Acțiune: Reparare

    15,80 € 316 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. CHI Rosehip Repair & Shine Leave-In Tonic 118ml

    0

  12. CHI Rosehip Dry UV Protecting 150gr Ulei de Păr Uscat 150ml

    CHI Rosehip Dry UV Protecting 150gr Ulei de Păr Uscat 150ml

    Acțiune: Păstrarea Culorii

    15,50 € 103,33 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. CHI Argan

    CHI Argan

    Acțiune: Reparare, împotriva

    Cantitate: 15 / 89 ml
    2,10 € - 17,40 € de la 140 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. CHI Luxury Black Seed Dry

    CHI Luxury Black Seed Dry

    Acțiune: Reparare, împotriva Despicării Vârfurilor

    Cantitate: 15 / 89 ml
    2,40 € - 13,80 € de la 155,06 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. CHI Luxury 15ml

    CHI Luxury 15ml

    Acțiune: Strălucire

    6,90 € 460 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. CHI Tea Tree Oil

    CHI Tea Tree Oil

    Acțiune: Hrănitor

    8,98 € - 13,90 € de la 100,9 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!