
- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνPantene Pro V Αφρός Μαλλιών Μπούκλες Defined Curls Extra Strong 250ml
11,84 € 47,36 €/lt 
Pantene Perfect Waves Level 3 Αφρός Μαλλιών Μπούκλες 200ml
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,61 € 18,05 €/lt

Pantene Pro-V Perfect Volume Nourishing Mousse Hold Level 3 Αφρός Μαλλιών Όγκος 200ml
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,61 € 18,05 €/lt

Pantene Pro-V Πλούσιος Όγκος Αφρός Μαλλιών Όγκος 200gr 200ml
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,39 € 16,95 €/kgPantene Pro-V Πλούσιος Όγκος Αφρός Μαλλιών Όγκος 200gr 200ml
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,39 € 16,95 €/kg