1. KYO Volume Design Volumizer 250ml

    KYO Volume Design Volumizer 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Κερατίνη/Καστορέλαιο

    17,70 € 70,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  2. KYO System Curl Refresher 250ml

    KYO System Curl Refresher 250ml

    για Αναζωογόνηση Μπούκλας, με Ρύζι/Βούτυρο Καριτέ

    16,50 € 66 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. KYO Λακ 300ml

    KYO Λακ 300ml

    για Κράτημα

    7,50 € 25 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  4. KYO Style System Extra Strong Hair Λακ 500ml

    KYO Style System Extra Strong Hair Λακ 500ml

    για Anti-frizz δράση

    10,80 € 21,6 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. KYO Primer 250ml

    KYO Primer 250ml

    για Προετοιμασία

    16,90 € 67,6 €/lt
  6. KYO Kroma Keeper Glittering Mist Primer 100ml

    KYO Kroma Keeper Glittering Mist Primer 100ml

    για Προετοιμασία, με Κερατίνη, Glitter

    21,80 € 218 €/lt
  7. KYO Λακ 300ml

    KYO Λακ 300ml

    για Anti-frizz δράση

    16,30 € 54,33 €/lt
  8. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!