1. Imel Perfect Volume Λακ 500ml

    Imel Perfect Volume Λακ 500ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    5,80 € 11,6 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Imel Natural Fixing Wet Look Λακ 300ml

    Imel Natural Fixing Wet Look Λακ 300ml

    για Anti-frizz δράση

    6,50 € 21,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. Imel Sea Salt Spray 200ml

    Imel Sea Salt Spray 200ml

    για Beach Waves

    3,99 € 19,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    για Κράτημα

    10,00 € 10 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    για Κράτημα

    10,50 € 10,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Imel Roots Up Volumizer 300ml

    Imel Roots Up Volumizer 300ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Πανθενόλη/Καστορέλαιο

    4,50 € 15 €/lt

    0

  7. Imel Hairspray 200ml

    Imel Hairspray 200ml

    για Λάμψη, με Κερατίνη

    10,90 € 54,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Imel Λακ 4000ml

    Imel Λακ 4000ml

    για Κράτημα

    44,25 € 11,06 €/lt

    0

  9. Imel Lac Χύμα Λακ 4000ml

    Imel Lac Χύμα Λακ 4000ml

    για Κράτημα

    40,10 € 10,03 €/lt

    0

  10. Imel Lac Λακ 500ml

    Imel Lac Λακ 500ml

    για Κράτημα

    6,28 € 12,56 €/lt

    0

  11. Imel Glossy Hair Spray " Miracle" 100ml

    0

  12. Imel Perfect Volume Λακ 500ml

    Imel Perfect Volume Λακ 500ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    5,80 € 11,6 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Imel Sea Salt Spray 200ml

    Imel Sea Salt Spray 200ml

    για Beach Waves

    3,99 € 19,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  14. Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    Imel Υγρή Lac Λακ 1000ml

    για Κράτημα

    10,50 € 10,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Imel Hairspray 200ml

    Imel Hairspray 200ml

    για Λάμψη, με Κερατίνη

    10,68 € 53,4 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!