1. Kemon Spray de păr 200ml

    Kemon Spray de păr 200ml

    pentru Volum

    17,94 € 89,7 €/lt

    0

  2. Kemon Spray De Păr 250ml

    Kemon Spray De Păr 250ml

    pentru Rezervare

    27,98 € 111,92 €/lt

    0

  3. Kemon Spray De Păr 300ml

    Kemon Spray De Păr 300ml

    pentru Rezervare

    31,37 € 104,57 €/lt

    0

  4. Kemon Lac 250ml

    Kemon Lac 250ml

    pentru Stralucire

    27,98 € 111,92 €/lt

    0

  5. Kemon Dreamfix Volumizator 100ml

    0

  6. Kemon Uni.color Porosity Equalizer Spray De Păr 200ml

    0

  7. Kemon Dreamfix Plus Spray De Păr 300ml

    0

  8. Kemon Lac 500ml

    Kemon Lac 500ml

    pentru Rezervare

    11,14 € 22,28 €/lt

    0

  9. Kemon Lac 200ml

    Kemon Lac 200ml

    pentru Rezervare

    11,66 € 58,3 €/lt

    0

  10. Spray fixativ Kemon Hair Style Adrenaline Extra-putere 200 ml

    0

  11. Kemon Hair Style Dreamfix Fixativ cu Fixare Puternică 500 ml

    0

  12. Kemon Gla Moon Spray de păr 250ml

    Kemon Gla Moon Spray de păr 250ml

    pentru Stralucire

    20,03 € 80,12 €/lt

    0

  13. Kemon Actyva Bellessere Spray De Păr Pentru Fixare Medie 200ml

    0

  14. Kemon Lac 125ml

    Kemon Lac 125ml

    pentru Valuri de plajă

    24,50 € 196 €/lt