
Illumyna Care Discipline Spray 200ml Leave In Spray Φροντίδας Φριζαρισμένα Ατίθασα Μαλλιά
για Anti-frizz δράση, με Ρύζι
Ad17,90 € 89,5 €/lt
Illumyna Care Curl Spray 200ml By Sensus Σπρέι Φροντίδας Αναζωογόνησης Σγουρά Σπαστά Μαλλιά
για Λάμψη, με Jojoba/Μέλι
17,90 € 89,5 €/lt




Illumyna Care Discipline Spray 200ml Leave In Spray Φροντίδας Φριζαρισμένα Ατίθασα Μαλλιά
για Anti-frizz δράση, με Ρύζι
17,90 € 89,5 €/lt
AdVichy
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy





