1. Nivea Volume & Hold Volumizer 250ml

    Nivea Volume & Hold Volumizer 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    7,08 € 28,32 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  2. Nivea Extreme Hold Λακ 250ml

    Nivea Extreme Hold Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη

    6,96 € 27,84 €/lt

    0

  3. Nivea Diamond Gloss Λακ 250ml

    Nivea Diamond Gloss Λακ 250ml

    για Λάμψη, με Πανθενόλη

    6,96 € 27,84 €/lt

    0

  4. Nivea Diamond Volume Care Volumizer 250ml

    Nivea Diamond Volume Care Volumizer 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    6,96 € 27,84 €/lt

    0

  5. Nivea Color Care & Protect Λακ 250ml

    Nivea Color Care & Protect Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση

    6,75 € 27 €/lt

    0

  6. Nivea Hair Care Styling Hair Foam Diamond Gloss Care 150 Ml

    Nivea Hair Care Styling Hair Foam Diamond Gloss Care 150 Ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    6,37 € 42,47 €/lt

    0

  7. Nivea Care & Hold Λακ 250ml

    Nivea Care & Hold Λακ 250ml

    για Κράτημα

    11,01 € 44,04 €/lt

    0

  8. Nivea Λακ 250ml

    Nivea Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση

    7,18 € 28,72 €/lt

    0

  9. Nivea Λακ 250ml

    Nivea Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη

    7,18 € 28,72 €/lt

    0