1. Rene Furterer Volume & Hold Λακ 200ml

    Rene Furterer Volume & Hold Λακ 200ml

    για Κράτημα, με Jojoba

    12,34 € 61,7 €/lt

    0

  2. Rene Furterer Hold & Shine Λακ

    Rene Furterer Hold & Shine Λακ

    για Anti-frizz δράση, με Jojoba

    Ποσότητα: 100 / 300 ml
    8,75 € - 15,85 € από 52,83 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  3. Rene Furterer Style Λακ

    Rene Furterer Style Λακ

    για Anti-frizz δράση, με Jojoba

    Ποσότητα: 200 / 600 ml
    12,94 € - 27,25 € από 42,13 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  4. Rene Furterer Curl Refresher 150ml

    Rene Furterer Curl Refresher 150ml

    για Αναζωογόνηση Μπούκλας

    15,05 € 100,33 €/lt

    0

  5. Rene Furterer Style Finish Λακ 150ml

    Rene Furterer Style Finish Λακ 150ml

    για Anti-frizz δράση

    19,57 € 130,47 €/lt

    0

  6. Rene Furterer Style Voile De Brillance Λακ 200ml

    Rene Furterer Style Voile De Brillance Λακ 200ml

    για Λάμψη

    15,75 € 78,75 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  7. Rene Furterer Curl Refresher 150ml

    Rene Furterer Curl Refresher 150ml

    για Αναζωογόνηση Μπούκλας

    17,36 € 115,73 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0