
Selective Professional a-Keratin Λακ 100ml
για Anti-frizz δράση, με Κερατίνη
11,00 € 110 €/lt-8%στα 5+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd
Selective Professional Artistic Flair Excel Strong Λακ 500ml
για Κράτημα, με Πανθενόλη
9,78 € 19,56 €/lt
Selective Professional Now Next Generation Pump Too Λακ 200ml
για Ενίσχυση Όγκου, με Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd15,00 € - 19,00 € 75 €/lt

Selective Professional Artistic Flair Keratin Λακ 150ml
για Λάμψη, με Κερατίνη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd11,20 € 74,67 €/lt

Selective Professional Artistic Flair Blow Directional Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd24,00 € 80 €/ltSelective Professional Now Next Generation Fast Create Texturizer 200ml
για Διαμόρφωση
18,00 € 90 €/ltSelective Professional Now Next Generation Stay Still Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,90 € 43 €/ltSelective Professional Ocean Touch Sea Salt Spray 200ml
για Beach Waves
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,90 € 64,5 €/ltSelective Professional Now Next Generation Pure Mist Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριο19,00 € 63,33 €/ltSelective Professional a-Keratin Λακ 100ml
για Anti-frizz δράση, με Κερατίνη
11,00 € 110 €/lt-8%στα 5+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοSelective Professional Now Next Generation Pump Too Hairspray 200ml
για Ενίσχυση Όγκου, με Πανθενόλη
15,00 € - 19,00 € από 75 €/ltSelective Professional Now Next Generation Fix Control Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd19,00 € 63,33 €/ltSelective Professional Artistic Flair Keratin Λακ 150ml
για Λάμψη, με Κερατίνη
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,20 € 74,67 €/ltSelective Professional Artistic Flair Blow Directional Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριο24,00 € 80 €/ltSelective Professional Now Next Generation Fix Control Λακ 300ml
για Κράτημα
ΠαράδοσηΜεθαύριο19,00 € 63,33 €/lt



