
Illumyna Care Discipline Spray 200ml Leave-In Spray for Frizzy Unruly Hair
for Anti-frizz action, with Rice
Ad17,90 € 89,5 €/lt
Illumyna Care Curl Spray 200ml By Sensus Revitalizing Care Spray for Curly Wavy Hair
for Shine, with Jojoba/Honey
17,90 € 89,5 €/lt




Illumyna Care Discipline Spray 200ml Leave-In Spray for Frizzy Unruly Hair
for Anti-frizz action, with Rice
17,90 € 89,5 €/lt
AdVichy
Discover hereDiscover hereΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy





