1. REF Hairspray for Strong Hold 75ml

    REF Hairspray for Strong Hold 75ml

    for Hold

    14,00 € 186,67 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  2. REF Strong Hold Texturizer For Strong Hold 300ml

    0

  3. REF Shine N°050 Hair Spray 150ml

    REF Shine N°050 Hair Spray 150ml

    for Shine

    27,00 € 180 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  4. REF Hairspray 80ml

    REF Hairspray 80ml

    for Shine

    23,77 € 297,13 €/lt

    0

  5. REF Extreme Hold N°525 Hair Spray 75ml

    REF Extreme Hold N°525 Hair Spray 75ml

    for Anti-frizz action

    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  6. REF Flexible N°333 Hair Spray 300ml

    REF Flexible N°333 Hair Spray 300ml

    for Anti-frizz action, with Panthenol

    27,00 € 90 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  7. REF Hold & Shine No 545 Hair Spray 75ml

    REF Hold & Shine No 545 Hair Spray 75ml

    for Anti-frizz action

    14,00 € 186,67 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  8. REF Ocean Mist N°303

    REF Ocean Mist N°303

    for Beach Waves

    Quantity: 100 / 175 ml
    13,61 € - 20,13 € from 115,03 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  9. REF No. 050 Hair Spray 200ml

    0

  10. REF Firm Hold No 545 Hair Spray 175ml

    REF Firm Hold No 545 Hair Spray 175ml

    for Anti-frizz action

    18,79 € 107,37 €/lt

    0

  11. REF Thickening No 215 Hair Spray 300ml

    0

  12. REF Hairspray for Strong Hold 75ml

    REF Hairspray for Strong Hold 75ml

    for Hold

    14,00 € 186,67 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  13. REF Hold & Shine N° 545

    0

  14. REF Extreme Hold N°525

    0

  15. REF Shine N°050 Hair Spray 150ml

    REF Shine N°050 Hair Spray 150ml

    for Shine

    27,00 € 180 €/lt
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  16. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Discover hereDiscover here
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!