1. Rene Furterer Volume & Hold Hairspray 200ml

    0

  2. Rene Furterer Hold & Shine

    Rene Furterer Hold & Shine

    for Anti-frizz action, with Jojoba

    Quantity: 100 / 300 ml
    8,75 € - 15,85 € from 52,83 €/lt
    DeliveryDay after tomorrow

    0

  3. Rene Furterer Style

    Rene Furterer Style

    for Anti-frizz action, with Jojoba

    Quantity: 200 / 600 ml
    12,94 € - 27,25 € from 40,2 €/lt
    DeliveryDay after tomorrow

    0

  4. Rene Furterer Curl Refresher For Light Hold 150ml

    0

  5. Rene Furterer Style Finish Hair Spray 150ml

    Rene Furterer Style Finish Hair Spray 150ml

    for Anti-frizz action

    19,57 € 130,47 €/lt

    0

  6. Rene Furterer Style Shine Veil Hair Spray 200ml

    Rene Furterer Style Shine Veil Hair Spray 200ml

    for Shine

    15,75 € 78,75 €/lt
    DeliveryDay after tomorrow

    0

  7. Rene Furterer Sublime Curl Curl Refresher For Light Hold 150ml

    0