1. Redken Volume Boost Volumizer 250ml

    Redken Volume Boost Volumizer 250ml

    for Volume, with Castor oil

    22,50 €17,55 € 70,2 €/lt
    DeliveryTomorrow

    0

  2. Redken 32 Max Hold Hairspray 300ml

    Redken 32 Max Hold Hairspray 300ml

    for Hold

    23,90 €17,92 € 59,73 €/lt
    DeliveryTomorrow

    0

  3. Redken Wax Blast Texturizer for Strong Hold 150ml

    Redken Wax Blast Texturizer for Strong Hold 150ml

    for Configuration

    22,50 €16,88 € 112,53 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  4. Redken Quick Dry Hairspray 400ml

    Redken Quick Dry Hairspray 400ml

    for Hold

    18,18 € 45,45 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  5. Redken Quick Dry 18 Hair Lacquer Instant Finishing 400ml

    0

  6. Redken Curl Refresher for Light Hold 250ml

    Redken Curl Refresher for Light Hold 250ml

    for Curls, with Jojoba

    24,10 € 96,4 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  7. Redken Root Lifter Hairspray 300ml

    Redken Root Lifter Hairspray 300ml

    for Volume

    18,90 € 63 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  8. Redken 20 High Hold Anti Frizz Hairspray 250ml

    Redken 20 High Hold Anti Frizz Hairspray 250ml

    for Anti-frizz action

    16,97 €16,88 € 67,52 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  9. Redken Forceful 23 Strong Hairspray 400ml

    Redken Forceful 23 Strong Hairspray 400ml

    for Hold

    16,48 € 41,2 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  10. Redken Control Addict 28 Hair Spray 400ml

    Redken Control Addict 28 Hair Spray 400ml

    for Anti-frizz action

    40,15 € 100,38 €/lt

    0

  11. Redken Beach Hair Spray 150ml

    0

  12. Redken Root Hair Spray 250ml

    0

  13. Redken Diamond Oil High Shine Airy Mist Hair Spray 150ml

    0

  14. Redken Hairspray 150ml

    Redken Hairspray 150ml

    for Anti-frizz action

    24,90 € 166 €/lt