1. Kyana Strong Hair Spray 500ml

    Kyana Strong Hair Spray 500ml

    for Anti-frizz action

    Deliveryby Thu, 01 OctAd

    0

  2. Kyana Hairspray 400ml

    Kyana Hairspray 400ml

    for Shine

    19,29 € 48,23 €/lt
    DeliveryTomorrow

    0

  3. Kyana Gloss Hairspray 200ml

    Kyana Gloss Hairspray 200ml

    for Shine

    18,30 € 91,5 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 OctAd

    0

  4. Kyana Hairspray 500ml

    Kyana Hairspray 500ml

    for Anti-frizz action

    15,00 € 30 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 Oct

    0

  5. Kyana Evozen Sea Salt Spray 200ml

    Kyana Evozen Sea Salt Spray 200ml

    for Beach Waves

    15,10 € 75,5 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 Oct

    0

  6. Kyana Herboria Max Anti Frizz Hair Spray 150ml

    Kyana Herboria Max Anti Frizz Hair Spray 150ml

    for Anti-frizz / Volume action

    16,10 € 107,33 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 Oct

    0

  7. Kyana Hairspray 150ml

    Kyana Hairspray 150ml

    for Volume

    17,29 € 115,27 €/lt

    0

  8. Kyana Strong

    Kyana Strong

    for Anti-frizz action

    13,50 € - 15,30 € from 27 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 Oct

    0

  9. Kyana Gloss Hairspray 200ml

    Kyana Gloss Hairspray 200ml

    for Shine

    18,30 € 91,5 €/lt
    Deliveryby Thu, 01 Oct

    0